Анастасії більше немає, дівчина, яку підпалив наречений померла

Анастасії більше немає, дівчина, яку підпалив наречений померла

Про це повідомили друзі Анастасії Ковальової у спільній групі, що була присвячена порятунку дівчини.

Ще годину тому дівчата, які дружили з Настею прийшли на площу Маяковського, де проходила зустріч Святослава Вакарчука з виборцями. З плакатами в руках вони попросили допомоги в політиків та звичайних людей, щоб врятувати Анастасію. Дівчата плакали та розповіли запоріжцям, як дівчина їздила в зону АТО, як сміливо захищала Україну.

Сказали, що вона була доброю і сміливою. Мабуть саме в цей час серце Анастасії зупинилося.

Співчуття родині і глибокий сум…

Вчора, 9 липня, мати постраждалої повідомляла про пережиті операції. Серце Насті зупинялося, але лікарям вдалося повернути її до життя. Розцінювали стан, як стабільно важкий. Незважаючи на те, що Анастасія вела здоровий спосіб життя, організм її не зміг впоратися. Дива не сталося – при опіках шкіри в 90% рідко кому вдається вижити.

Співчуття родині і глибокий сум…

Не витримало серце… Анастасія КовальоваПам’ятаю.

Gepostet von Іван Мінченко am Mittwoch, 10. Juli 2019

– Він на ходу облив її бензином і підпалив, – розповіла літня сусідка. – Коли ми її побачили, вона вся горіла. Обличчя, руки, ноги – горіло абсолютно все… Навколо неї начебто утворився вогненна куля. Люди, які були навколо, намагалися погасити вогонь. Коли хтось на вулиці закричав «Людина горить!», Чоловік відразу побіг у двір з баклажками з водою. А я намагалася загасити вогонь ковдрами… Хлопець, який це зробив, сам злякався і начебто теж намагався загасити полум’я. У нього обгоріли руки. Дівчину забрала «швидка». На ній не залишилося живого місця.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...