На Прикарпатті “Укрнафта” зупинила роботу п’яти свердловин через блокування доріг

Через неможливість транспортувати нафту компанія щодня втрачає 7 тонн продукції.

Найбільша в Україні нафтовидобувна компанія “Укрнафта” зупинила роботу п’яти свердловин в Івано-Франківській області через те, що місцеві жителі, вимагаючи зробити ремонт дороги, перекрили єдиний під’їзний шлях до об’єктів, пише “УНІАН” з посиланням на прес-службу “Укрнафти”.

За інформацією компанії, продукція від свердловин надходить до резервуарів, а далі має вивозитися, але, оскільки вивезти нафту через заблоковані дороги неможливо, резервуарний парк заповнений. Сьогодні була зупинена робота чотирьох свердловин Битків-Бабченского родовища нафтогазовидобувного управління (НГВУ) “Надвірнанафтогаз”.

“Тому НГВУ щодня недоотримує не менше 7 тонн нафти та 5 тисяч кубометрів нафтового газу. З кожним днем збитки ростуть разом з розміром відповідальності за заблоковану дорогу. А з ними зростають і втрати держави, зменшуються податкові надходження у місцевий бюджет”, — зазначили в компанії.

Як пояснили в компанії, через заблоковані дороги немає проїзду для бригади по ремонту на свердловини, що вимагають підземного ремонту.

“На даний момент — це 5 свердловин, простоюють в очікуванні підземного ремонту свердловин. І також одна бригада цеху капітального і підземного ремонту свердловин (15 осіб) в простої — отримують половину заробітку”, — відзначили в прес-службі.

“Укрнафта” закликає місцеву владу, Офіс президента України, патрульну поліцію втрутитися у вирішення ситуації.

У компанії повідомили, що з 9 липня в селі Пасічна (Надвірнянський район Івано-Франківської області) перекрито ділянку дороги. Місцеві жителі заблокували проїзд, вимагаючи капітального ремонту шляху, який об’єднує не тільки Пасічну з іншими населеними пунктами, але і веде до місцевих промислових об’єктів.

Довідково:

ПАТ “Укрнафта” — найбільша нафтовидобувна компанія України. Її частка в загальнодержавному видобутку нафти з газовим конденсатом у 2017 році склала 65,7%, частка у загальному видобутку газу — 5,3%. На балансі підприємства знаходиться 43 бурові установки, 1936 нафтових і 168 газових свердловин. “Укрнафта” володіє 537 АЗС в більшості регіонів України. 50%+1 акція компанії належать НАК “Нафтогаз України”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...