День Володимира: найкращі привітання у віршах і прозі

В Україні День Володимира, на честь святого рівноапостольного, великого князя Володимира, відзначають 28 липня.

28 липня в Україні відзначають свято Володимира Великого та день Хрещення Київської Русі. В Україні День Володимира, на честь святого рівноапостольного, великого князя Володимира, відзначають 28 липня.

Історія свята день святого Володимира

Цей день пов’язували з князем Володимиром, якого в ряді джерел називають не інакше як Володимир Красне Сонечко.

День ангела Володимира ми відзначаємо велике свято – День Хрещення Русі. Саме зі святим князем Володимиром Великим, який став покровителем для всіх чоловіків з цим ім’ям, пов’язане свято.

Князь Київський Володимир Святославович, онук Ольги, народився близько 960 року. Він був князем у Новгороді, але, побоюючись підступних задумів старшого брата – захопити всі землі руські, втік до варягів. А через два роки повернувся з дружиною і пішов війною на Київ. Володимир у 978 році став володарем Київської держави. Він вів успішні війни з сусідами, приєднуючи нові землі.

У 988 році князь Володимир, син Святослава, прийняв історичне рішення про хрещення Русі, хрестився сам, з дружиною й боярами. При хрещенні він отримав ім’я Василь. А за дійство, яке відбулося у водах Дніпра, коли хрещення прийняли всі, князя люди стали називати «Великим».

Володимир має дуже важливу роль в хрещенні Київської Русі.

Князь Володимир не тільки сам навернувся до християнства, але й посприяв тому, що християнство стало державною релігією Київської Русі. Після свого хрещення Володимир наказав киянам хреститися, а поганських ідолів скинути у Дніпро. Місце, де були хрещені діти Володимира Великого в Києві, досі називається Хрещатиком. Святе Хрещення прийняли після Києва жителі Новгорода і Смоленська, Полоцька і Турова, Пскова, Луцька, Володимира-Волинського, Чернігова, Курська, Ростова Великого та інших міст.

За наказом князя збудували чимало храмів, зокрема Десятинну церкву в Києві.

На Володимира існує така прикмета: «На Володимира Червоне Сонечко воно набуває яскраво-червоного кольору. Листя на деревах починає набувати осіннього забарвлення. Першою починає жовтіти липа».

Привітання на день ангела Володимира

Володимир — так великих називали, В імені звучить подій міць. І нехай Володею в дитинстві тебе звали, Ти і зараз відгукнутися не проти. Володимир, будеш князь ти чи лицар, Тобі будь-який вчинок по плечу. Ти справедливий, гордий і відкритий. Ти не допустиш в серце своє темряву! Володимир, я всіх благ тобі бажаю, Успіхів і звершень попереду. І поразок, смутку не знаючи, Завжди вперед до мрії своєї йти!

***

Розумний, сміливий, сильний духом, Дуже модний, стильний, Душа компанії скрізь — Все, Володимир, про тебе! Таким же ти залишайся, У справах успішно просувайся, Кожному допоможи в дорозі, Гідно сам її пройди. У всьому тобі лише плюси бачити, Слабкого духом не образити! Щоб збулися всі твої мрії, Щоб був по життю найкращим ти!

***

Володимир — володіє світом, Тобі це ім’я підходить, Бути потрібним, успішним, щасливим Бажаю тобі на всі роки. Хай радість, любов і достаток Твій дім ніколи не покинуть, Життя буде смачніше шоколаду І барвистіш, ніж картина!

 

Вова, вітаю тебе і бажаю в будь-якій ситуації і за будь-яких обставин залишатися гордим і впевненим Володимиром, веселим і кумедним Вовкою, успіху у всьому і успішним Вовчиком, коханим і люблячим Володею.

В твій День Народження, Володимир, бажаю тобі стати справжнім володарем всього світу, ну або ж у невеликій його частині, яка тобі сподобається найбільше. Зі святом і нехай всі твої мрії збудуться так, як ти сам того бажаєш і ніяк інакше.

Володимир дорогий, я тебе привітаю і від душі бажаю тобі великих життєвих перемог, відважних і добрих вчинків, поваги і щастя і удачі. Нехай твої бажання здійсняться, хай у твоєму домі горить вогник любові і розуміння, нехай в душі завжди живе радість і втіха.

 

 

 

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...