Ветерана АТО Олега Івахнюка взявся поставити на ноги фонд Next Step Ukraine. ФОТО

Сьогодні Олег Івахнюк із Калуша перебуває в інвалідному візку, не може встати на ноги і практично паралізований від пояса. Фонд Next Step Ukraine, створений українкою Іриною Ващук у США, дав надію.

Олег Івахнюк був активним учасником Революції гідності. Йому пощастило вижити на Інститутській. Але три кулі дістали добровольця на Сході — під час першої спроби визволити Попасну. Тоді, штурмовий загін “Донбасу”, у який записався Олег, потрапив у засідку. За два роки калушанин переніс понад два десятки операцій.

Сьогодні Олег перебуває в інвалідному візку, не може встати на ноги і практично паралізований від пояса. Що сталося за 5 років з військовим? Більш ніж 20 операцій в Україні, лікування в Іспанії, інвалідний візок і реабілітація, яка мfло що допомагала в Украіні.

Фонд NextStep Ukraine, створений українкою Іриною Ващук у США, взявся поставити хлопця хоча б частково на ноги:

“Я, як і всі американці, знаю: реабілітація настільки ж важлива, як і сама операція. Тож, я буду періодично писати по результатам, яких набув військовий”.

На сьогодні центр NextStep Ukraine “забитий” що доводить важливість відкриття закладу реабілітації в Україні. Ірина Ващук розповіла, що таке Next Step Ukraine:

“Наша команда була підібрана невипадково. Наші неймовірні реабілітологи, молоді хлопці і наша Tanyushka Taran дівчинка госпітальерша, яка практично веде і центр і допомагає з філіалом Revived Soldiers Ukraine в Україні просто неймовірні і всі ми працюємо на РЕЗУЛЬТАТ. Завдання реабілітаційного центру — випустити людей по максимуму відновлених після нейротравм. (Травми спинного і головного мозку я вважаю найскладніші травми і втрачену чутливiсть кінцівок рук і ніг і займають неймовірно багато часу). Військові шпиталі в США не беруть наших поранених хлопців на візках, тому це було й підштовхнуло нас зробити центр в Україні і відновлювати наших поранених військових самостійно. Своїми, скажімо, руками”.

Олег Івахнюк з Калуша тільки почав реабілітуватися з фахівцями фонду Next Step Ukraine. Ірина Ващук зауважує:

“Олега я пам’ятаю ще з 2014 го року. Його епікриз мені давали ще тоді коли він отримав осколкове поранення в сегно ноги в добровольчому Батальені «Донбас» звільняючи місто Попасна і потрапивши в засідку. На той момент було стільки поранених що Олег просковзнув повз мої руки і було сказано що його забрали лікуватися в Європу”.

Раніше йшлося, що в США поставили на ноги уродженця села Боднарів Калуського району Миколу Левкуна, який став на протези і вперше за останніх два роки почав ходити. Це стало можливо завдяки волонтерам і донорам фонду Revived Soldiers Ukraine, який також очолює Ірина Ващук.

Читайте також  Невдалий препарат від екземи виявився вакциною проти алергії на арахіс

Вартість протезування для Миколи Левчука склала 12500 доларів США.

Капітан Національної гвардії України Микола Левкун — 32-річний гвардієць, який весною 2017 року був поранений поблизу Торецька. Він фактично втратив дві ноги.

Указом Президента України №216/2017 від 17 серпня 2017 року капітана Миколу Левкуна було нагороджено орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...