Рекорд, два концерти і рок-марафон. Оприлюднена програма Дня Незалежності в Калуші

Крім традиційних заходів, у рамках відзначення Дня Незалежності України калушанам запропонують рок-марафон і концерт п’ятиразового номінанта на Греммі.

Святкування розпочнеться в п’ятницю, 23 серпня, о 10.00 — з церемонії підняття державного прапора України на бульварі Незалежності, інформують «Вікна».

О 10.30 цього ж дня від бульвару Незалежності стартує авто мотопробіг вулицями міста. Об 11.15 — церемонія підняття державного прапора України на площі Героїв.

О 14.00 у виставковій залі презентують фотовиставку «Прапор свій здіймемо гордо». Калушани зможуть побачити світлини, які взяли участь у однойменному фотоконкурсі.

Завершиться відзначення Дня Державного Прапора України о 15.00 на площі Героїв. Тут проведуть спортивно-розважальну програму «Хвилина слави» та патріотичний квест «Україна моя — від А до Я».

День Незалежності стартує в Калуші в суботу о 09.30 біля пам’ятника Тарасу Шевченку. Цього року акцію назвали «Україна — це ми». Учасники ходи у вишиванках стануть учасниками урочистостей з нагоди відзначення 28-ї річниці Незалежності України на бульварі Незалежності.

Святкова програма продовжиться на площі Героїв. О 17.00 тут дасть безкоштовний концерт відомий гітарист, п’ятиразовий номінант на премію Греммі, уродженець Калуша Влад Дебрянський. Також музикант очолить рекорд України: планується, що 100 гітаристів одночасно виконають пісню Garry Moore Lover.

Зареєструватися на рекорд можна на спеціально створеному сайті vladdebriansky.com.

А о 18.00 програма Дня Незалежності розпочнеться в міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка.

Калушанам пропонують веселий ярмарок «Краще сала — тільки сало». А о 19.00 — концерт за участі виконавців міста. О 21.00 калушани і гості міста зможуть побачити концерт Арсена Мірзояна.

У рамках відзначення Дня Незалежності в неділю, 25 серпня, в краєзнавчому музеї Калущини відбудеться науково-теоретична конференція «Шлях до Незалежності: Калущина наприкінці 80-их та початку 90-х». Також музей пропонує переглянути ілюстративно-документальну виставку «Незалежність як інструмент налагодження комунікативних зв’язків».

Також у неділю о 17.00 на площі Героїв відбудеться «Калуш Rock Марафон» за участі трьох гуртів.

РЕКЛАМА:
>
загрузка...