“Союз українок” у Калуші просить про допомогу прикарпатців

Калуська міська філія “Союзу українок” просить максимального поширення статті та допомоги: 


“”Союз Українок Калуша” спільно з театром “ЛюбАрт” роблять велику справу – місце для молодих, активних людей, які прагнуть змін. І ці зміни ми починаємо з себе. Ми своїми силами робимо ремонт нашого приміщення, щоб усучаснити, але попри все зберегти цінність, яку передали нам наші бабусі і старше покоління союзянок! І нам дуже потрібна ваша допомога, беремо і грошима і матеріалами. Хто що може.
Ціна питання 30000,00 грн!
Не лише ремонт входить в цю вартість (майстри ми самі), а ще реконструкція печі, яка була побудована ще поляками, зміна електричної проводки, заміна дверей евакуації та ремонт даху, який протікає.
Необхідні матеріали:
шпаклівка КНАУФ СТАРТ 10 МІШКІВ
шпаклівка Акріл ПУТС 10 МІШКІВ
ґрунт CEREZIT 30 літрів
сітка два рулона
кутники 4 шт по 3 метри
водоемульсія ЕКО ЯБЛУКО 3 відра великі
Фавба для дверей 2 л сіренька
гіпсокартон вологостійкий
ламінат
цегла
гіпс 1 мішок

Це все, що встигли написати на даний момент!

Важлива кожна гривня! Хто знає, можливо саме ваші діти прийдуть до нас в пошуку інтелектуального розвитку.”

Кошти для допомоги Союзу Українок можна перераховувати на картку:
Бригар-Урда Христина Романівна
5167 9855 6211 0593
На ремонт

🔥🔥🔥🔥🔥Просимо максимального поширення🔥🔥🔥🔥 Союз Українок Калуша спільно з театром ЛюбАрт роблять велику справу, місце для молодих, активних людей, які прагнуть змін, І ці зміни ми починаємо з себе. Ми своїми силами робимо ремонт нашого приміщення, щоб усучаснити, але попри все зберегти цінність, яку передали нам наші бабусі і старше покоління союзянок! І нам дуже потрібна ваша допомога, беремо і грошима і матеріалами 😀. Хто що може😃 Ціна питання ~ 30000,00 грн (приблизно, дуже дорого матеріали)Не лише ремонт входить в цю вартість (майстри ми самі), а ще реконструкція печі, яка була побудована ще поляками, зміна електричної проводки, заміна дверей евакуації та ремонт даху, який протікає. Необхідні матеріали: 🌹🍀 шпаклівка КНАУФ СТАРТ 5 МІШКІВ (куплені 7)🌹 шпаклівка Акріл ПУТС 10 МІШКІВ🌹 ґрунт CEREZIT 30 літрів 🌹 сітка два рулона🌹 кутники 4 шт по 3 метри 🌹 водоемульсія ЕКО ЯБЛУКО 3 відра великі 🍀 Фавба для дверей 2 л сіренька🌹🍀 гіпсокартон вологостійкий 5шт ( куплено 16) 🍀 ламінат🍀 цегла 🍀 гіпс 1 мішок 🌹 профіля + дюбіля 🌹 двері вхідні🍀 двері міжкімнатні🍀 силікон🍀 плінтуса широкі максимально🍀 цвяхи🍀 прокламін 100 кв м 🍀 Це все що встигли написати на даний момент! Важлива кожна гривня, хто знає можливо саме ваші діти прийдуть до нас в пошуку інтелектуального розвитку♥️🌹 – речі, які ми вже маємо 🍀 – речі які нам необхідніСкидати кошти можна на картку приватбанку союзянки: Бригар-Урда Христина Романівна 🍁 5167 9855 6211 0593 Призначення на ремонт😀

Gepostet von Калуська міська філія "Союзу українок" am Mittwoch, 14. August 2019

РЕКЛАМА:
загрузка...