У шикарному готелі в Туреччині сталося масове отруєння туристів: серед постраждалих – українці, також є загиблі

У турецькому готелі сталося масове отруєння, кілька туристів загинули, серед постраждалих – українці.

У турецькому місті Лара у п’ятизірковому готелі Limak Lara De Luxe Hotel масово отруїлись туристи. Загальна кількість постраждалих склала 260 осіб, з яких понад півсотні – громадяни України. Також повідомляється про летальні випадки – загинуло кілька людей після отруєння. Про це пише РБК-Україна.

Після інциденту в готелі людей, які отруїлися, терміново госпіталізували. Їхній стан оцінюється як важкий та середньої важкості.

Тепер пригоду розслідують місцева влада та правоохоронці. Зазначається, що в готелі повинні провести інспеції, щоб з’ясувати причини масового отруєння.

Є ймовірність, що Limak Lara De Luxe Hotel взагалі закриють.

Коментарів щодо інциденту від українського посольства в Туреччині поки немає, як і інформації про стан постраждалих українців.

Як розповідають очевидці, відпочивальники у готелі часто скаржилися на поганий сервіс і випадки отруєння. Туристи розказали, що в готелі їх “годують як свиней” неякісною їжею і продуктами, які вже зіпсувалися. Крім того, йдеться і про контрафактний алкоголь.

При цьому адміністрація Limak Lara De Luxe Hotel з метою “зам’яти” інциденти практикує спроби домовитися з потерпілими клієнтами.

Також очевидці стверджують, що поліція недостатньо активно реагує на заяви відпочивальників і скарги щодо цього готелю. Туристи підозрюють, що справа в корупції.

“Взагалі у мене склалося чітке відчуття, що готель економить на всьому: від їжі і напоїв до обслуговуючого персоналу”, – розповіла одна із туристок, яка проживає в готелі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...