“Як герцогиня Кембриджська”: Зеленська викликала захват у мережі новим образом

Перша леді України Олена Зеленська вразила користувачів мережі зовнішнім виглядом під час зустрічі з дружиною прем’єр-міністра Ізраїлю Сарою Нетаньягу.

Відповідні знімки вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram, поділившись враженнями від бесіди з важливою гостею.

“Вперше як дружина Президента України мала честь вітати у Києві високу гостю – дружину Прем’єр-міністра Ізраїлю пані Сару Нетаньягу. Екскурсія Будинком з химерами, щира та тепла розмова про важливе. Вчора пані Нетаньягу відвідала меморіал Бабиного Яру та перебувала під величезним враженням від побаченого”, – підписала Зеленська.

За її словами, дружина прем’єр-міністра Ізраїлю розповіла, що все життя чула історію Бабиного Яру і не могла уявити свого візиту без відвідування цього місця.

“Завжди пам’ятати про трагедію, щоб вона ніколи не повторилася, – наше спільне завдання. Під час зустрічі я поділилася нашою з Володимиром мрією – зняти художній фільм про події в Бабиному Яру. Це приклад того, як Україна та Ізраїль можуть поглибити свої культурні зв’язки. Адже це – наша спільна історія. Ми з пані Сарою домовились обов’язково продовжити обговорення цього проекту”, – додала перша леді.

Зеленська вибрала для офіційного заходу довгу білу сукню під пояс, а образ доповнила класичними бежевими човниками. Користувачі залишилися задоволеними вбранням першої леді України.

“Шикарна перша леді”, “Яка ви гарна і елегантна”, “Ви така мила”, “Красиві фото. Олена, ви прекрасні, як завжди”, “Стиль, а-ля герцогиня Кембриджська”, – прокоментували користувачі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...