Франківці пропонують назвати одну з вулиць міста іменем Романа Вірастюка

Мешканці Івано-Франківська запропонували назвати одну з вулиць міста на честь відомого спортсмена Романа Вірастюка.

На 51 році життя 27 липня помер відомий прикарпатець, бронзовий медаліст чемпіонату Європи-1994 зі штовхання ядра, директор Департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України Роман Вірастюк.

Таку пропозицію у соцмережі висловив заступник керівника управління архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Артур Прокіпчук.

“Віддаючи належне здобуткам людини багатьох талантів, неординарної особистості з великим і добрим серцем, є пропозиція назвати одну з вулиць у рідному Івано-Франківську на честь Романа Вірастюка”, – пише чоловік.

Нагадаємо, що ще 23 липня спортсмену збирали кошти на лікування, бо напередодні зробили складну операцію на серці, яка тривала 20 годин. Його стан був важким.

Однак 27 липня спортсмен помер. Уже наступного дня, 28 липня, Україна попрощалася з ним на НСК “Олімпійський”. А вже згодом прощання відбулося у рідному Івано-Франківську.

Тіло Романа привезли до манежу коледжу фізичного виховання. Віддати спортсмену останню шану прийшли сотні франківців – як друзі і родичі, так і просто небайдужі люди. Поховали відомого франківця на Алеї слави в Чукалівці.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...