Люди більше не будуть рахувати копійки: Зеленський розповів, як перемогти бідність. Із заробітків повернуться додому

Президент Володимир Зеленський, виступаючи на форумі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), розповів про шляхи подолання бідності в Україні.

Люди більше не будуть рахувати копійки: Зеленський розповів, як перемогти бідність. Із заробітків повернуться додому

За його словами, Україна потребує стабільного і стрімкому економічному зростанні, а для цього українська економіка повинна вийти з тіні.

“Наш наступний виклик – це подолання бідності, повернення робочих. Для цього економіка України повинна вийти з тіні. Як би цього не протидіяли, вибачте за таке порівняння, “економічні вампіри”, які бояться денного світла“, – заявив Володимир Зеленський.

Він підкреслив, що монополії, рейдерство і контрабанда повинні стати в Україні словами-архаїзмами, а право приватної власності – священним правом.
“Економічне зростання має стати інклюзивним. Тобто його повинні відчути не кілька сімей, а кожен громадянин України“, – зазначив Глава держави.

Президент України підкреслив, що в Україні більше не може бути монополістів.

“Що стосується великого бізнесу (в нашій країні є альтернатива назва: олігархи) – ми запропонували нормальні правила: в Україні більше не може бути монополістів. У нас повинен бути відкритий ринок. Є складнощі в розмовах з великим бізнесом, але я впевнений, що він нас почує. А не почує – доведеться знайти інші способи, як з ними говорити“, – сказав Президент.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...