Бажаю всім «недоброзичливцям захлинутися своєю ж сумішшю». «Ніяких зборів наша сім’я не веде»: донька Заворотнюк зробила емоційну заяву

Анна опублікувала емоційний пост на своїй сторінці в Instagram.

Відома російська актриса, зірка серіалу «Моя прекрасна няня» Анастасія Заворотнюк знаходиться в реанімації, вона впала в глибоку кому і вже навряд чи прийде до тями. Після резонансних заяв у багатьох виданнях, перервати мовчання вирішила старша донька Анастасії – Анна.

Дівчина звернулася дуже емоційно до багатьох ЗМІ, які обмовили її сім’ю і написали неправдиву інформацію про стан здоров’я її матері.

Анна зазначила в саркастичній формі, що бажає всім «недоброзичливцям захлинутися своєю ж сумішшю», виділивши при цьому конкретні ЗМІ і заявивши, що «бажає всім редакторам всього-всього і бути щасливими”.

При цьому Анна опублікувала в Інстаграм через годину ще одне звернення: її родина не веде збір коштів для допомоги мамі і – більш того, поширена інформація про це – повна брехня.

Після цього Анна звернулася до близьких людей і шанувальників, заявивши, що вся її сім’я дуже вдячна за розуміння і підтримку.

ВІДЕО РосЗМІ

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...