Папір з листя, який придумав молодий українець, пройшов випробування обладнанням (ФОТО)

Молодий науковець з Закарпаття Валентин Фречка розповів, що він знаходиться за крок до однієї з його найважливішої мети в житті.

Папір з листя, який придумав молодий закарпатець, пройшов випробування обладнанням (ФОТО)

Раніше Mukachevo.net розповідало, ще будучи школярем він разом з вчителем придумали технологію виготовлення паперу з опалого листя. З цим відкриттям він переміг на олімпіаді в США.

А нещодавно Mukachevo.net розповідало про те, що Валентин Фречка починає втілювати свою ідею. І от є результат.

“Із сльозами радості, поспішаю Вам повідомити, що технологія виготовлення паперу із опалого листя RE-leaf, успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні по виготовленню паперу і зараз, гордо та впевнено можу сказати: «Так, Вона працює в масштабних умовах…»”, – написав юний науковець у себе на сторінці у Фейсбук.

“Сьогодні, разом із провідними спеціалістами у сфері целюлозно-паперової індустрії, було проведено завершальні етапи пілотного тестування технології RE-leaf. Ми підтвердили ефективність використання листя як замінника деревини. Ми виготовили папір на спеціалізованому обладнанні, яке показало, що папір і справді якісний. А ще ми зрозуміли, що ми не ідеальні, і що ми повинні здійснити ще низку робіт для удосокналення технології, але саме у цьому і полягає кайф, який я відчуваю – це робити щось глобальне, інноваційне і працююче”, – додає Валентин Фречка.

Закарпатець каже, що незабаром піде мова про першу лінію у світі по переробці опалого листя на паперову продукцію.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...