Нове від шахраїв: прикарпатці отримують віруси у листах з банків

Жителів Івано-Франківщини застерігають про новий вид шахрайства. Скориставшись брендами потужних фінансових установ, невідомі розсилають користувачам Інтернету листи з вірусом нібито про наявність відкритого кредиту на ім’я отримувача електронного листа.

Kompyuter-890x395

Також у листах йде мова про судовий розгляд і пропонується ознайомитися з відповідними документами, котрі додані до тексту листа. При переході за посиланням існує висока загроза отримання вірусу на персональний комп’ютер отримувача. Відтак у разі отримання такого листа не можна відкривати вкладені документи та сповістити банк про розсилку, повідомляє прес-служба ПриватБанку.

“Ні в якому разі не переходьте за посиланнями у листах-вірусах, – застерігає прес-служба ПриватБанку, – зателефонуйте в банк за номером 3700, звертайтесь у найближче відділення ПриватБанку та проясніть ситуацію. В останній час листи отримали навіть громадяни, які не мають жодного відкритого рахунку в банку. Листи надходять від імені різних українських банків, занепокоєні користувачі переходять за посиланням та в наслідок чого отримують вірус на свій комп’ютер”.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...