Що зміниться для українців у жовтні: субсидії, податки, скасування дрібних грошей та інше

З 1 жовтня в Україні відбудеться ряд змін, які торкнуться грошей, субсидій, податків, правил дорожнього руху, і не тільки. Українців ознайомили із нововведеннями, які вже вступили в силу.

Видання Politeka пише про те, чого чекати українцям вже з 1 жовтня. Найголовніші зміни це виведення з обігу дрібних грошей, монетизація субсидій, зміна номерів рахунків для сплати податків і плати за виготовлення біометричних паспортів. Також почнуть діяти зміни в правилах дорожнього руху.

Виведення з обігу дрібних монет
Дрібні монети номіналу 1, 2 і 5 копійок ще деякий час можна буде обмінювати в касах усіх українських банків − до 30 вересня 2020 року, а в касах Ощадбанку, ПриватБанку и Райффайзен Банку Аваль термін довший − обмін дріб’язку завершиться через три роки. Але розраховуватися такими грошами українці від 1 жовтня більше не зможуть.

Монетизація субсидій
З 1 жовтня 2019 року розпочалася монетизація пільг на оплату комуналки. Її особливістю є те, що наразі паралельно будуть діяти дві системи надання пільг у грошовій формі − готівкова та безготівкова.

Зміна номерів рахунків для сплати податків
Реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів зміняться відповідно до вимог стандарту ІВАN. Перехідний період буде діяти з 01.10.2019 до 31.10.2019.

Зміни регулюються нормами Постанови правління національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162.

Зміна реквізитів для оплати суднового збору
Зміни здійснюються на основі введення міжнародного номера банківського рахунку IBAN. Реквізити для зарахування платежів будуть оновлені. З 1 листопада всі перекази будут здійснюватіся виключно із використання IBAN.

Нові реквізити для оплати оформлення біометричних документів
Прес−служба МВС України повідомила, що Державна міграційна служба змінить платіжні реквізити для оплати оформлення біометричних документів.

Читайте також  На пенсію можна вийти раніше! Українцям повідомили радісну новину

Зміни в правилах дорожнього руху
З 1 жовтня рух автомобілів за містом в обов’язковому порядку буде здійснюватися з увімкненими фарами. Вимога діне не залежно від видимості та часу доби. Це правило дорожнього руху є обов’язковим до 1 травня.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...