Всі зрозумійте, нам пора готуватися до війни – Лапін про формулу “Штайнмаєра”

Чинна влада займається “зливом” України і продовжить це робити під час зустрічі у “нормандському формат”.

Таку думку висловив в ефірі “Прямого” Ігор Лапін, народний депутат VIII скликання.

Нижче – повний текст його виступу.

“Я хочу, щоб всі пригадали. Колись була така історична подія, як битва героїв Крут. Всі її знають. Можливо, бачили дехто фільми. Поки ці хлопчики воювали, поки вони тримали позиції, це дало нам можливість визнати державу Україна на світовому рівні. Це було колись. На сьогоднішній день “формула Штайнмаєра” – це початок запуску федералізації держави Україна. Я хочу, щоб кожен в цій студії і кожен глядач в Україні це зрозумів.

Я і мої побратими – ми підтримуємо стратегічні цілі Руху опору капітуляції, який анонсував акцію на 12-ту годину в місті Києві на цю годину. Але я хотів би, щоб всі звернули увагу на наступне. Всі зрозумійте, нам пора готуватися до війни. Я розумію, коли бойова обстановка говорила нам відійти, передислокуватися з однієї позиції на другу. Я не бачу сьогодні бойових рішень, які заставили би нас залишити Петровське, Золоте і Станицю Луганську. Я хочу, щоб всі зрозуміли…

В тому ж самому Золотому близько 500 людей проживає. Вони з Україною в серці, вивісили українські прапори на будинках. Коли звідти відійдуть Збройні сили України, якщо буде відданий такий злочинний наказ, що буде з тими людьми? Ви що, думаєте, там хтось їх буде оберігати? Оте сліпе ОБСЄ, яке не бачить до сих пір жодного російського танка на окупованих територіях? Я хочу звернути увагу, що цих людей або розстріляють, або візьмуть для Путіна у підмінний фонд. Я хочу, щоб це всі зрозуміли. Та ж сама Станиця Луганська, де хлопці з українськими прапорами на будинках приходили і допомагали нам вгризатися у цю донбаську землю, копати окопи і будувати оборонні споруди.

Читайте також  В ОДКЛ відмовилися лікувати дитину з високою температурою, посилаючись на реформу

А тепер саме головне – те, на що мене уповноважили мої побратими. Я закликаю до повної мобілізації народний тил України. Георгій Тука, якщо ти мене чуєш. Тому що без волонтерів нам буде дуже важко. Тому що, якщо будуть даватися злочинні накази, я закликаю Збройні сили України, солдатів, сержантів і офіцерів не віддавати жодного клаптика української землі. Я хочу, щоб всі зрозуміли, що це є здача інтересів. Вас будуть виводити в поле чисте, а на ці позиції прийде “сєпарня” з руськими.

Але саме головне – я звертаюся до хлопців, моїх побратимів з ДУКу і “Правого сектору”, до “Да Вінчі”, командира батальйону, до “Барса”, мого побратима. Я закликаю Дмитра Яроша, я звертаюся до хлопців-побратимів з “Айдару”, з “Донбасу” і “Азова”. Шановні “азовці”, завтра скажуть віддати Широкине, віддати позиції під Маріуполем – ви медаль за звільнення “Маріка” куди будете ховати? А на тих позиція є такі, знаєте, меморіальчики невеличкі солдатські, які ми робили, коли гинули наші побратими на тих взводних опорних пунктах.

Я прошу всіх зрозуміти, що потрібно зробити повну мобілізацію. Я прошу всіх звернути увагу, що в разі залишення цих позицій Збройними силами України і в разі криків про допомогу тих людей, які з Україною в серці залишаться на тих територіях в Станиці Луганській, в Золотому, в Петровському, а також у разі того, коли сліпе ОБСЄ знову не буде бачити там росіян і сепаратистів на наших позиціях, в окопах, виритих солдатами руками, – в цьому випадку ми залишаємо за собою право виконати вимоги Конституції України і зайти на ці позиції. Ми залишаємо за собою право рятувати наших громадян, які будуть неодмінно розстріляні. Бо ми знаємо. Коли ми виходили з Лутугіно, тих, хто нам допомагав, “сепари” розстріляли. І це всі знають.

Читайте також  На Прикарпатті поліцейські-новобранці склали присягу на вірність народові України (ФОТО)

Я пам’ятаю 14 рік, коли ми з мисливськими карабінами, коли з ножами і саперними лопатами звільняли місто Щастя. Це “Айдар”, 14 року. Ви знаєте, як нас називають сьогоднішні “слуги народу”? Солдати першого сезону. Для них це все сезон. Моя держава – це не сезон. Тому я закликаю всіх до повної мобілізації і бути напоготові. І в разі, якщо ці три фактори, які я тільки що озвучив, відбудуться, і якщо люди там будуть волати про допомогу, – не чекати наказів і рішень, а виходити і йти захищати українську землю. Ми не маємо морального права залишати жодного клаптика нашої української землі.

І ще одне. Солдати першого сезону… Мені, знаєте, так ріжуть вухо їхні сезони. Можливо, це буде наш останній сезон. Але я хотів би подивитися, як тоді вони втихаря зможуть на “нормандському форматі” “злити” нашу Україну. Я всім дякую. Слава Україні”.

Нагадаємо, п’ятий президент України Петро Порошенко підкреслив, що шостий президент Володимир Зеленський має їхати на зустріч Нормандської четвірки з дорожньою картою Мінських домовленостей, яка вже схвалена Францією, Німеччиною і США, а не з російською “формула Штайнмаєра”.

Так він прокоментував відповідне відеозвернення звернення Зеленського.

 

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...