“Музика свободи”: у Франківську виступить легендарний оркестр ВПС США в Європі

11 жовтня в Івано-Франківську в рамках Всеукраїнського туру відбудеться концерт “Музика свободи” у виконанні оркестру військово-повітряних сил США в Європі за участю Національного президентського оркестру України.

Нова програма оркестру ВПС США в Європі присвячена героїчній історії збройних сил України та США. Американські військові музиканти вшанують воїнів з нагоди Дня захисника України.

Зі сцени прозвучать знакові твори засновника The USAFE Band Гленна Міллера, Бінга Кросбі і Елвіса Преслі. Надихаючий американський джаз часів Другої світової війни і свінгові версії українських патріотичних пісень «Многая літа», «Червона калина», «Лента за лентою» – на глядачів чекає парад прем’єр.

Зауважимо, що від моменту заснування у 1943 році музиканти оркестру Військово-повітряних сил США дали більше 20 000 концертів. Легендарний оркестр, що розташований на військовій базі Рамштайн в Німеччині, знаменитий виступами для монархів і глав держав.

Їх часто називають музичними послами Америки: джазмени у військових одностроях подорожують світом з концертами, об’єднують людей через музику.

The USAFE Band 2019 – це серія культурних подій, що зміцнюють дипломатичне партнерство Сполучених Штатів Америки і України, спрямоване на підтримку суверенітету, демократії та безпеки.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...