38 калушан перебувають на обліку та засуджені до різного виду покарань

Днями під головуванням заступника міського голови Наталії Табачук в залі засідань виконавчого комітету міської ради відбулось чергове засідання спостережної комісії, по роботі із звільненими з місць позбавлення волі та засудженими до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

 

Галина Дидич, директор Калуського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, розповіла про роботу центру із звільненими з місць позбавлення волі, умовно засудженими особами, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуської міської ради.

За період з початку 2019 року до центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надійшло 9 повідомлень, про осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі.

Працівники центру налагодили тісну співпрацю із Державною установою «Центр пробації», за повідомленнями якої фахівці із соціальної роботи здійснюють інспектування по місцю проживання засуджених без позбавлення волі осіб, складають оцінки потреб сім’ї чи особи, проводять з ними профілактичні бесіди щодо ведення здорового способу життя, недопущення повторних правопорушень та важливості відпрацювання присуджених громадських робіт чи сплати штрафів. Таких повідомлень надійшло 17.

Фахівець Калуського МРС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Василина Боратюк проінформувала про роботу з особами, засудженими до покарання не пов’язаного із позбавленням волі. А також, повідомила, що в поточному році на обліку перебуває 38 жителів міста Калуш, засуджених до різного виду покарань:

– засуджених до покарань у вигляді виправних робіт — 1 особа;

– засуджених до покарань у вигляді громадських робіт — 9 осіб;

– засуджених до покарань у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю — 3 особи;

– звільнені особи від вибування покарань з встановленням випробувального терміну — 25 осіб.

Читайте також  Калуська міська рада має виділити 8 учасникам АТО землю — Апеляційний суд

Заступник начальника управління, начальник відділу праці, пенсійного забезпечення та соціальних інспекторів управління соціального захисту населення міської ради Володимир Климентій, проінформував, що за III квартали 2019 року двом звільненим із місць позбавлення волі надавалася одноразова грошова допомога на загальну суму 2000,00 грн.

Заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради Богдан Сасник повідомив, що за 9 місяців поточного року до управління житлово-комунального господарства надійшло 2 звернення щодо виділення місць для проживання звільнених з місць позбавлення волі. Одній особі, згідно звернення, надано ліжко-місце в гуртожитку. Друге звернення надійшло на початку поточного місяця, тому воно розглядається.

Адреси установ, куди можуть звернутися звільнені з місць позбавлення волі:

1. Калуський міськрайонний сектор філії Державної установи «Центр пробації», знаходиться за адресою: м. Калуш вул. М. Грушевського, 93 (2 поверх).

2. Калуський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, знаходиться за адресою: м. Калуш, вул. Пушкіна, 9а (2 поверх).

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...