На Прикарпатті міліціонера-хабарника покарали смішним штрафом

Косівський районний суд Івано-Франківської області розглянув справу про одержання хабара старшим лейтенантом міліції. Як повідомляють “Паралелі”, про це йдеться в рішенні суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

new-19948-2012-05-28

В ході судового засідання встановлено, що 26 травня 2015 року слідчий Косівського районного відділення міліції вимагав та одержав 1 тис 300 дол США неправомірної вигоди (згідно офіційного курсу Національного банку України це 27469 гривень). За ці кошти слідчий Сав’юк А.Д. обіцяв місцевому мешканцю сприяти у вирішенні питання щодо закриття кримінального провадження за ухилення від призову за мобілізацією.

Передача коштів відбувалась у приміщенні кафе «Рояль», що в м. Косів. Після одержання неправомірної вигоди старшого лейтенанта було затримано.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні злочину за ч.2 ст.369-2 КК України визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та просив його суворо не карати.

Враховуючи всі обставини справи та особу обвинуваченого суд ухвалив слідчого Сав’юка А.Д. визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.369-2КК України та призначити йому покарання у вигляді штрафу однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 тисяч грн.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...