У мережу потрапило відео з розрухою в Криму

Свідчення про сьогоднішню ситуацію на окупованому півострові Крим поповнило відео захаращеного та занедбаного Симеїзу, де пляжі пустують не зважаючи на кінець червня. У кадр потрапила мешканка Москви, яка пообіцяла, що більше не повернеться сюди відпочивати.

49329_w_300

“Це жах – все санаторії, все розвалене, все закрито”, – повідомила вона. Згідно інформації, на місці пляжних кафе тепер розташувалась стихійна стоянка, багато закладів досі не відкрились через відсутність людей, курортний бізнес – потерпає.

Не зважаючи на сезон літніх відпусток, єдиний пляж, що відкрився – наполовину порожній. На набережній вирита величезна яма.

Автор ролика на Youtube випитав у мешканки Москви про її враження про відпочинок. Жінка обурено повідомила, що на півостров не повернеться. Вона не очікувала подібного ефекту від анексії півострова Росією. “Ми думали буде краще. Надії не виправдались”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, вчора до мережі виклали свіжі фотографії окупованого півострова Крим, на яких видно “ажіотаж” тих, хто відпочиває на курортах. На фото показали кадри із пустими пляжами Ялти, Коктебелю, Феодосії, Судака та Севастополя.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...