“За 2 дні у нас був мільйон. Ми були в шоці” – гурт NZK про скандальний хіт “На Даху Я” (фото/відео)

Новий музичний гурт NZK приголомшив журі та глядачів пісенного шоу “Х-фактор” своїм провокаційним дебютним синглом “На Даху Я”.
Сміливість і креатив колективу не залишив байдужими глядачів. Епатажну провокацію судді оцінили одноголосним “так”.

Офіційна прем’єра треку і кліпу відбулася 4 жовтня на офіційному YouTube-каналі гурту. Всього за кілька днів відеокліп набрав понад 1,5 млн переглядів і 3 тис. коментарів.

В ексклюзивному інтерв’ю для Gazeta.ua учасники гурту розповіли про створення проекту, пісні та поділилися планами на майбутнє.

Ви всі дуже різні: у NAPILNIK (Вася Котляров) і ZMEY (Сергій Семенов) є досвід у шоу-бізнесі, хоч і співали ви в різних стилях, GORDAЯ – яскравий представник покоління Z. Як ви познайомилися?

Вася:
Із Сергієм я давно знайомий. Ми не бачилися досить довго і якось випадково зустрілися. Здається, ми опинилися тоді в потрібний час у потрібному місці. А ось із Женею історія дещо інша. Ми з Серьогою вже працювали над проектом, і довго не могли знайти дівчину, яка підійшла б нам. Женю я побачив на якомусь телепроекті та відразу зрозумів – саме така фронтвумен нам потрібна: стильна, епатажна, зі своїм оригінальним поглядом на творчість і наполегливим характером.

Сергій:
Насправді, те, що ми такі різні, наш величезний плюс, адже у кожного свій погляд і бачення, що доповнює загальну картину.

Женя:
NAPILNIK пише музику і слова до пісень, вічний двигун і генератор ідей. Щодо частини алегорії – це теж до Васі. ZMEY – душа і романтика колективу, наша лірична нотка з абсолютно унікальним голосом, під який пишуться окремі партії.

Як прийшли до ідеї створити групу? Хто придумав цю ідею? Як ви її реалізували?

Читайте також  В Україні можуть змінити переведення з 9-го до 10-го класу

Вася:
Ідея подібного проекту була давно, розвивати її почали, коли зустрілися з Сергієм: продумували детально концепт, стиль групи, репертуар.

Сергій:
Реалізовувався проект наполегливою працею. Робота на студії, заняття вокалом, хореографія. Женя, наприклад, серйозно готувалася до запису “На Даху Я”. Займалася вокалом у консерваторії та продовжує зараз.

Потап дійсно брав участь у написанні вашої дебютної пісні “На Даху Я”?

Вася:
Автори музики і слів – Олексій Потапенко та я. Пісню написали ще 2017-го. Я давно дружу з Потапом. Звернувся до нього по допомогу. Він не відмовив. Допоміг нам із творчою складовою треку – музикою та словами. У грі слів та оригінальних каламбурах Потап кращий, це його стихія. На студії ми працювали як одна команда під час великої та відповідальної гри.

Як придумали назву групи? Що значить NZK?

Вася:
Nевичерпний Zапас Kреативу. Варіантів було кілька, але цей припав понад усе. Ми різні, тому запас ідей і креативу у нас дійсно невичерпний.

Як ви потрапили на “Х-Фактор”? Хто підкинув ідею піти на цей проект?

Вася:
Це ідея Сергія. Він був фіналістом першого сезону “Х-фактор”. Сергій був впевнений, що така школа та досвід стануть у нагоді нашому колективу.

Женя:
І він не помилився. Ми дуже згуртувалися і стали справжньою командою.

Ваш трек “На Даху Я” за кілька днів після того, як з’явився на YouTube, зібрав майже 2 мільйони переглядів і майже 3 тисячі коментарів. Якою була ваша реакція?

Женя:
За 2 дні у нас був мільйон. Ми були в шоці, коли дізналися, що відео з нашим виступом на “Х-факторі” всього за добу потрапило в тренди. Як сказали судді на кастингу: “У нас взагалі відвалилася щелепа”.

Читайте також  Доктор Комаровський розповів, чи безпечно цього року їхати на море (відео)

Вася:
Ми дуже вдячні кожному, хто його подивився, прокоментував. Окрема подяка команді, яка його створювала. Креативна компанія Насті Каменських допомогла з промо дебютним релізом. Ми мріяли працювати з такими профі. Коли Настя похвалила наш виступ на кастингу “Х-фактора”, ми вирішили не втрачати шанс.

В коментарях на YouTube дуже бурхливе обговорення кліпу і пісні. Як реагуєте на хейт, який там зустрічається?

Вася:
Це успіх, тому що ми зачепили кожного, хто побачив кліп і прослухав пісню. Ми розуміли, що хтось із гумором підійде до такого каламбуру, а комусь це не сподобається. Але на “Х-факторі” ми довели, що пісня зачепить кожного, у мережі бачимо підтвердження. “На Даху Я” – це романтична історія загублення закоханих душ, хоч і зухвала. Ну, немає в українській мові слова “надо”. Головний меседж пісні: не потрібно вестися на провокацію, шукай та оберігай справжню любов.

Коли плануєте другу пісню?

Вася:
Ми зараз працюємо над дебютним альбомом. Не хочу спойлерити, але це буде щось особливо качове та незвичайне.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...