Відбулася прем’єра трилера з Жаном Рено, який знімали у Карпатах

Прем’єрний показ трилера з Жаном Рено в головній ролі “Холодна кров” відбувся у четвер у Києві в кінотеатрі Multiplex.

Як повідомляє пресслужба Держкіно, прем’єру відвідав режисер і сценарист фільму Фредерік Петіжан, пише Фіртка.

“Українські кінопрофесіонали неймовірно енергійні. Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та, незважаючи ні на що, уся команда працювала дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир. Краєвиди в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози”, – зазначив Петіжан.

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе на самоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.

Фільм знімався англійською, яка є рідною мовою для виконавиці головної жіночої ролі Сари Лінд. Жан Рено також часто знімається в англомовних стрічках. А от вітчизняних акторів, що вільно володіють англійською, як розповіла лінійний продюсер Ганна Конік, довелося добре пошукати.

Одним із них став український актор американського походження Ігор Цішкевич, який народився і тривалий час жив у США. У картині також зіграли Джо Андерсон (серіал “Ганнібал”), Девід Гаязі (“Інтерстеллар”), Франсуа Гетарі (“Вбивства в абатстві Сент-Уен”).

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...