Верховна Рада затвердила Держбюджет-2020: доходи зрізали на 20 мільярдів гривень

31 жовтня Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект №2283 про внесення змін до державного бюджету на 2019 рік.

За прийняття змін до держбюджету-2019 проголосував 291 парламентарій, йдеться в повідомленні на сайті парламенту. В результаті план доходів держбюджету на 2019 рік знижено на 20,4 млрд грн через зміцнення курсу гривні, що призвело до зниження планових надходжень від податкових платежів, – передає Економічна правда.

Підвищується грошове забезпечення військовослужбовців Держприкордонслужби, Служби безпеки, Національної гвардії, Головного управління розвідки Міноборони, Управління державної охорони до рівня виплат в Збройних силах.

Відповідно витрати на національну безпеку і оборону будуть підвищені на 1,4 млрд грн.

Збільшено і фінансування резервного фонду, створеного для забезпечення державою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, на 500 млн грн.

Додатково виділяються 354,6 млн грн на підтримку чорнобильців та 787 млн грн на реабілітацію людей з інвалідністю.

Через низьке використання коштів за програмами підтримки АПК їх фінансування буде знижено на 750,6 млн грн.

Законом також нормуються зарахування до спеціального фонду конфіскованих коштів, які надійшли в обсязі 1,56 млрд грн станом на 1 жовтня.

Так, Міністерству оборони на облаштування військових комісаріатів та їх всебічне забезпечення з цієї суми буде направлено 524 млн грн, а Держагентству автомобільних доріг “Укравтодор” – 1,36 млрд грн за пріоритетними напрямами розвитку доріг державного значення.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.загрузка...