У рамках книжкового фестивалю в Івано-Франківську відбулося Свято дитячої книги (ФОТО)

Сьогодні До дня української писемності та мови в Івано-Франківську в рамках книжкової виставки «Сторінками української книги» для найменших поціновувачів українського слова організували Свято дитячої книги від видавництва «Підручники й посібники» з міста Тернополя.

Під час Свята свою повість для дітей молодшого та середнього шкільного віку «Килим-літак майстра Буркуна», а разом з тим й інші твори представив талановитий дитячий письменник і педагог з Тернопільщини Роман Росіцький. Слід зазначити, що у творчому доробку Романа Росіцького чимало видань для дітей і підлітків, фантастичних творів, віршів, а також навчально-методичних напрацювань.

Повість «Килим-літак майстра Буркуна», за словами автора, про те, як робити чарівні речі, а негативних персонажів у ній немає, хіба що ті, які помилилися. Однак не тільки про твори Романа Росіцького йшлося на презентації.

У невимушеній атмосфері діти і дорослі запитували та дискутували з автором про сучасну дитячу літературу, дитячу творчість і вміння фантазувати, тенденції розвитку мови, етимологію слів. Письменник переконаний, що потрібно зберігати надбання мови, а особливо діалектизми, маловживані та рідкісні слова. «У кожному селі ці «скарби» присутні. Коли ваша бабця вимовляє таке слово, ви запам’ятайте його, а краще запишіть», – звернувся Роман Росіцький до маленьких читачів.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...