У Франківську на центральному ринку облаштували місця для стихійних продавців (ФОТО)

Вже відсьогодні продавці з вулиці зможуть торгувати всередині центрального ринку Івано-Франківська в комфортних умовах.

За словами комерційного директора ТОВ «Торговий сервіс» Антона Довгого, одне із першочергових завдань для керівництва – це забрати людей з вулиці.

“Торгівлі на вулиці, де паркуються машини і стоять продукти харчування, не має бути. Ми виділили в середині критого ринку місця для людей,” – розповів Антон Довгий.

Для підприємців це буде добре – люди заходитимуть у критий ринок і купуватимуть товар там. Щодо плати, то це обговорюватимуть безпосередньо з кожним продавцем. А для селян, котрі торгують своєю городиною, виділили безкоштовні місця.

Про нові плани дирекція повідомила міську владу та муніципальну варту. Разом з муніципалами людей проводитимуть на нові місця в приміщенні.

Продавці до таких змін ставляться позитивно. Продавець Марія з Надвірної, приїжджає торгувати раз у два тижні. Люди ідуть з роботи та часто купують продукти поблизу ринку. Але така торгівля заборонена. Попри це жінка продавати мусить – це можливість заробити хоч якісь гроші.

Продавчиня Любов каже: тих, хто торгує «стихійно», часто «ганяють» муніципали. Вона була б рада нормальному робочому місцю на критому ринку.

Нагадаємо, нещодавно ТОВ «Торговий Сервіс» змінив керівництво. Попередній власник ринку, ексрегіонал Ігор Халаменда, разом зі спільниками, намагається повернути контроль над підприємством.

Наразі тривають судові процеси. Залишається загроза повторення подій 2014 року, коли, попри активну позицію громадськості, Халаменда повернув у власність Центральний ринок, який мав перейти на баланс міста.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...