Коломийська єпархія УПЦ Київського патріархату офіційно підтвердила перехід 11 парафій УАПЦ

25 липня 2016 року, в залі засідань нового Єпархіального управління, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан провів нараду зі священиками, які прийняли рішення об’єднатись із Українською Православною Церквою Київського Патріархату.

1469896007_5_1024x768

Об’єднавчі процеси, які мали місце в 2000-2001 рр., 2005 р., 2011 р. та 2015 р. закінчувались невдачею через небажання єпископату УАПЦ об’єднуватись, йжеться на сайті Коломийської єпархії.
Усвідомлюючи важливий історичний момент і значення об’єднання для єдності Української Держави та вболіваючи за долю Помісної Української Православної Церкви, добра та спасіння ввіреної пастви, духовенство УАПЦ, на основі рішень зборів своїх релігійних громад, засвідчених представниками органів місцевого самоврядування, подали прохання про прийняття їх до кліру Коломийської Єпархії, а громади – до складу даної Єпархії.

На зборах Архієрей відповідав на запитання духовенства що стосується перспективи розвитку Коломийської Єпархії та життя парафій.
За результатами наради до складу Коломийської Єпархії включені одинадцять парафій: Храм Благовіщення Пресвятої Богородиці села Підгайчики, Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Загайпіль, Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Малий Ключів, Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Храм Введення в храм Пресвятої Богородиці села Марківка, Храм Різдва Христового села Малий Гвіздець, Храм Успіння Пресвятої Богородиці села Джурків, Храм Святого Духа села Турка, Храм Воздвиження Чесного Хреста села Кобилець, Храм Перенесення мощей Святителя Миколая села Замулинці, та Храм Святого Апостола Андрія Первозванного села Мала Кам’янка.

На завершення зборів Керуючий Коломийською Єпархією подякував священикам та їхнім громадам за те, що, в нелегкий для України час, вирішили об’єднатись.

Також, Єпископ Юліан висловив сподівання, що дані парафії дадуть дієвий приклад іншим православним громадам не тільки на Івано-Франківщині, але й по всій Україні та наблизять створення Єдиної Української Помісної Православної Церкви.

 

РЕКЛАМА:
>
загрузка...