Базарні війни: Халаменда прийшов повертати ринок (ФОТО, ВІДЕО)

Відомий івано-франківський бізнесмен Ігор Халаменда за допомогою поліції відновлює свою присутність на Центральному міському ринку.

У Франківську Ігор Халаменда намагається зайти на ринокДетальніше: http://firtka.if.ua/blog/view/bazarni-viini-khalamenda-priishov-povertati-rinok-foto-video

Gepostet von Агенція новин Фirtka.if.ua am Samstag, 16. November 2019

Від самого ранку, 16 листопада, на території ринку тривають суперечки навколо того, хто є його власником, передає кореспондент Фіртки.

До Центрального ринку на вулиці Дністровський прибула поліція, Ігор Халаменда та присутні представники нових власників. Триває суперечка. Ігоря Халаменду не впускають у приміщення. Кричать “Бура геть!”, “Ганьба!”, “Банду геть!”

Нагадаємо, 25 жовтня У фірмі «Торговий Сервіс», котра є власником і адмініструє центральний ринок в Івано-Франківську, заявили про незаконне захоплення підприємства і звернулися в поліцію та до суду, оскільки з 24 жовтня «Торговий Сервіс», згідно даних Мінюсту отримав прописку в місті Дніпро. Його нова власниця – Тамара Казанцева, зареєстрована у підконтрольній бойовиками Андріївці Волноваського району Донецької області. А керівником зазначили Олександра Туяхова.

У свою чергу, у відео, яке було знято у Києві, Ігор Халаменда стверджував, що нікому не продавав ТОВ “Торговий сервіс”, а “нових власників” центрального продуктового ринку називав рейдерами.

28 жовтня новопризначений керівник ринку Антон Довгий скликав журналістів та поінформував про плани нових власників: зменшити орендну плату та поборотися зі стихійною торгівлею. Однак документів на купівлю-продаж ринку не показав.

Що цікаво, вже 13 листопада у Єдиному державному реєстрі Міністерства юстиції оновилася інформація про власника та керівника товариства “Торговий сервіс”. Кінцевим бенефіціаром підприємства знову став Халаменда.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...