Спеціально заманив? Спливли деталі загибелі заробітчан у Польщі

10 листопада, в Садковіце під Варшавою, Польша, в холодильній камері знайшли двоє загиблих українців 28-ми та 46-и років.

 

Як пізніше з’ясувалося, обидва чоловіки поїхали на заробітки. Працювали вони на яблучної плантації. Загинули вони в приміщенні, в якому перекривають кисень і пускають азот, щоб фрукти краще зберігалися.

За словами місцевих співробітників правоохоронних органів, про смерть чоловіків у поліцію заявив власник ангара. У польських ЗМІ повідомляють, що дверей в ангар не торкалися, вікно в приміщенні було відкрито, але поруч із загиблими знайшли пляшки з алкоголем.

Польський журналіст розповідає, що за версією місцевих правоохоронців, чоловіки випили в ангарі і поснули, забувши про те, що подачу кисню там перекриють. Родичі загиблих українців не згодні з цією версією і стверджують, що це було навмисне вбивство – з українцями нібито не хотіли розплачуватися за роботу.

Загиблі українці Іван та Ігор поїхали на заробітки Польщу в середині серпня 2019 року по робочій візі з офіційним запрошенням до 8 листопада. Коли обидва українці повинні були їхати додому, їх і виявили мертвими.

Виїхати з Польщі загиблі українці збиралися достроково – у Івана помер батько, і вони хотіли встигнути на похорон. Забрати українців повинен був автобус. Повідомляється, що власник-поляк намовляв водія автобуса тихо виїхати, щоб він не став свідком і його не викликали на допити.

Згідно з однією з версій, власник ангара спеціально заманив українців в ангар, щоб не платити їм гроші. Вікно в ангарі спочатку було відкритим, але коли українці потрапили всередину, то його закрили.

Повідомляється, що з українцями нібито не розрахувалися за останній місяць. Платили їм до цього приблизно 3 тис. злотих (близько 19 тис. гривень). За доставлення тіл загиблих до українського кордону поляк вимагав 40 тис. злотих (250 тис. гривень). Родичі стали збирати гроші всім селом Серетець, Тернопільська область, звідки були родом загиблі. Односельці вважають, що факт смерті українців правоохоронці не розслідують і з них можуть зробити винних у ситуації.

Читайте також  Уродженець Івано-Франківська Юрій Гладун про життя в Новій Зеландії

У Івана вдома залишилася дружина і 13-річний син.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...