Біля берегів Італії затримали яхту з нелегалами та українським екіпажем

Італійська поліція заарештувала двох громадян України за сприяння нелегальній міграції в країну.

Правоохоронці виявили біля берегів Італії в бухті Роччелла-Йоніка яхту з 74 нелегалами, на борту якої знаходився екіпаж з двох громадян України. Про це повідомляє Держприкордонслужба у вівторок, 19 листопада.

“За наявною у Європолу інформацією про один з плавзасобів, який міг використовуватися для незаконної оборудки, берегова охорона Італії зупинила дрейфуючу яхту”, – йдеться в повідомленні.

На борту маленького судна перебувало 74 пасажири, які назвалися громадянами Іраку.

“Екіпаж яхти складався з двох українців 1980 і 1988 років народження. За сприяння нелегальній міграції італійська поліція заарештувала наших співвітчизників”, – розповіли прикордонники.

У прикордонному відомстві закликали всіх громадян України ретельно вивчати пропозиції про роботу, що має сумнівний характер, щоб не стати жертвами злочинців.

“Як показує досвід, організаторів мало цікавить доля нелегалів або плавзасобів. До них ставилися як до видаткового матеріалу, який вже приніс певний прибуток і може бути затриманий правоохоронними органами або навіть потрапити в аварію корабля. Завербованими моряками теж не займалися… Тільки в тюрмах Греції за такі злочини відбувають покарання близько 300 українців”, – заявили в Держприкордонслужбі.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...