“Кохання йде від серця”: вперше в історії конкурсанткою “Міс Всесвіт” стала відкрита лесбійка. ФОТО

У конкурсі “Міс Всесвіт”, фінал якого відбувся 8-го грудня у США, вперше взяла участь відкрита лесбійка.

Представниця М’янми (Бурми), 21-річна Све Зін Хтет не виборола корони, зате донесла світові свій меседж: закохуються у людину, а не у гендер, пише “ТаблоID” з посиланням на People.

Дівчина, на чиїй батьківщині гомосексуальність досі вважається злочином, здійснила камінг-аут у інтернет-блозі за кілька днів до конкурсу.

Све Зін Хтет — перша відкрита лесбійка, яка взяла участь у “Міс Всесвіт”

“Складно, що в Бурмі представників ЛГБТК не приймають. Інші люди зневажають їх та дискримінують”, — заявила Све Зін Хтет.

Зі слів дівчини, участь у міжнародному конкурсі краси та слава додали їй сил для того, щоби відкрито заявити про свою орієнтацію. Своїм вчинком вона сподівається змінити ставлення до ЛГБТК-спільноти в своїй країні.

“Я наче розпочала новий розділ у житті”, — зізналася конкурсантка.

Дівчина здійснила камінг-аут перед самим фіналом

Те, що її сексуально приваблюють жінки, Све Зін Хтет усвідомила в віці 15-16. Останні три роки дівчина зустрічається з бурманською співачкою Gae Gae, яка теж досі відкрито не заявляла про свою орієнтацію.

“Кохання — це основа. Це більше про любов до іншої людини, і немає значення, хто ця людина. Це йде від серця”, — сказала “міс”.

Све Зін Хтет 21 рік

“Кохання — це найсильніша річ, і люди закохуються у людей, не у гендер. У нас завжди повинна бути свобода вибору, ми маємо пропагувати рівність”, — підкреслила вона.

Як повідомляє Myanmar Times, за перебування в одностатевих стосунках закондодавство країни передбачає покарання в виді тюремного ув’язнення, від 10 років до довічного. Водночас, уточнює видання, “на практиці цей закон не застосовується”.

Читайте також  Молода українка від коронавірусу померла у Великобританії (деталі)

 

Красуня прагне змінити ставлення суспільства на своїй батьківщині до представників ЛГБТК. За законами Бурми Све Зін Хтет та її кохана дівчина чинять злочин.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...