Для виплати зарплат бюджетникам на Прикарпатті розподілили майже 70 мільйонів

Сьогодні, 26 грудня, відбулося позачергове засідання комісії облради з питань бюджету та фінансів.

Єдиним питанням порядку денного було внесення змін до обласного бюджету 2019 року, а саме розподілу коштів субвенції на виплату боргів з зарплати медикам і освітянам, інформує Фіртка з посиланням на Бліц-Інфо.

За словами голови комісії Миколи Палійчука, комісію зібрали так терміново, адже надійшли кошти на виплату зарплат бюджетникам і їх потрібно розподілити.

“В області є проблема з виплатою зарплати. Ці кошти повністю ситуацію не вирішать, але ми зможемо дати людям зарплату до свят”, – сказав голова комісії.

За словами очільниці департаменту фінансів ОДА Ірини Мацькевич, з держбюджету додатково надійшли 11 мільйонів 660 тисяч і 30 мільйонів на виплату зарплат медикам.

“Також ми розподілили між районами залишки невикористаної субвенції на освіту – 12 мільйонів обласних коштів і 16 мільйонів, які були передбачені на підвищення якості освіти. Цих коштів вистачить повністю оплатити готівку для людей і навіть частково заплатити податки, як медикам так і освітянам”,- сказала фінансист.

Водночас депутат облради Василь Попович поцікавився, чому фінансисти вперто ігнорують Івано-Франківськ, адже у них 40 мільйонів заборгованості.

“Вони могли закласти кошти в бюджет і не допустити такої ситуації. Наскільки я знаю, вони самі справляються з виплатою готівки”, – сказала Мацькевич.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...