Лікарі стверджують, що подорожі змінюють наш мозок

Зміни відбуваються в кращу сторону
____13499_729x547

Медики пояснили, як подорожі змінюють мозок людини, повідомляє Depo.Хмельницькийз посиланням на “Добре місто”.

“Не Америка” ні для кого, що відпочинок на свіжому повітрі піднімає настрій і додає життєвих сил. Зовсім недавно лікарі з’ясували, що він може в буквальному сенсі змінити наш мозок і до того ж в кращу сторону.

Виявляється, відпочинок на природі і подорожі дикими і безлюдними закутками планети не тільки приносять море яскравих вражень, а й допомагають нам перестати думати.

На думку вчених і лікарів, кращий спосіб впоратися з поганим настроєм – це на деякий час “відключити” мозок. А найцікавіше, що саме в стані “відключки” людський мозок буквально перетворюється.

Дослідники протестували групу людей, які гуляли лісом всього 1,5 години. У кожного з учасників експерименту помітили значне зменшення активності в префронтальній корі – зоні мозку, що відповідає за психічні захворювання. Можна лише уявіти, що відбувається з людиною, яка проводить на природі не 1,5 години, а кілька днів.

Вчені відповіли і на питання про те, як зміна мозку позначається на нашому повсякденному житті. Вони попросили групу добровольців на пару днів відключити всі гаджети і провести час де-небудь подалі від міського шуму. Після цього учасникам експерименту запропонували пройти творче випробування і вирішити кілька складних завдань. Виявилось, що рівень їхнього творчого мислення підвищився на 50%. Як мінімум.

Міцне здоров’я, довголіття, гармонія в особистих відносинах і непідробне щастя – щоб отримати все це відразу, варто лише не забувати про відпочинок і час від часу закидати в дальній кут всі справи і йти туди, де тихо і красиво.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Читайте також  Алкогольне отруєння на Харківщині: затримали власницю "наливайок"

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті таФейсбук

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...