«Якщо втримається на рівні 27-28 гривень, це вже буде позитивом»: експерт зробив несподівану заяву про курс долара

Ексміністр економіки України Володимир Лановий заявив, що падіння курсу долара є тимчасовим у нашій державі – і якщо він втримається на рівні 27-28 гривень у 2020 році, це вже буде позитивом.

Про це він розповів «Вголосу».

За його словами, падіння курсу долара є тимчасовим, бо матеріальної основи для такого укріплення гривні немає, є тільки додаткові надходження валюти.

«Така ситуація може протриматися у країні ще десь 2-4 місяці. Потім Уряд ще й захоче знизити процентні ставки по облігаціях, через які немає грошей у бюджеті. І тоді іноземці, які вкладали гроші у ці облігації, можуть їх забрати і відправити в інші країни», – розповів Лановий.

Та додав: «Що важливо – надійного джерела наповнення валютою української економіки немає. А надійне джерело – це прямі іноземні інвестиції та доходи від експорту, який перевищує імпорт. А в нас імпорт вищий, ніж експорт, а прямих іноземних інвестицій майже немає – всі гроші йдуть в облігації. При цьому всьому Нацбанк не розкриває своєї концепції щодо врегулювання ситуації. Тому, якщо курс долара втримається на рівні 27-28 гривень наступного року, це вже буде позитивом».

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...