Нові подробиці самогубства прикарпатця на кладовищі: Чоловік говорив, “що його кличе до себе померла дружина

56-річного мешканця села Томашівці Калуського району на Івано-Франківщині знайшли повішеним на сільському кладовищі. Чоловік висів на старій липі добу.

54_main

“Мав двоє коней, працював на заробітках по людях. Крім того, раніше був трунарем у нас на цвинтарі, могили копав. Спокійний, врівноважений. Дуже дорожив своєю сім’єю. Мав трьох синів, всі одружені. Молодший з жінкою та онуками жив поблизу нього. Своєю невісткою дуже тішився, хвалив її постійно”, – розповідає про покійного бухгалтер місцевої сільрадиНаталія.

 

Чоловіка почала розшукувати невістка, після того як він не заночував удома. Разом із односельцями знайшли лише за добу, за високим бетонним парканом на старій липі.

Кажуть люди, що останніми днями ходив і розказував, що йому сниться дружина і кличе його до себе. Вона померла від хвороби 6 років тому. Жив добре з нею. Але за такий час біль від втрати вже наче вщух. Чоловік не був алкоголіком. Але любив після роботи сто грамів випити“, – додає жінка.

Правоохоронці нині перевіряють інформацію про самогубство. З’ясовують всі обставини, чи бува не довів хтось чоловіка до такого вчинку.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...