На Івано-Франківщині за вступ до війська пропонують 5 кубів лісу

Вступаєш на військову службу за контрактом – додатково отримуєш 5 куб. лісу

52481122

Контрактна служба набуває більшої популярності. У 2016 році на військову службу за контрактом прийнято понад 45 тис. осіб. До кінця року очікується, що цей показник сягне 60 тис. осіб.

Військові комісаріати Івано-Франківської області продовжують набір громадян на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складу. З початку 2016 року контракт підписали 665 патріотів Прикарпаття. На офіцерські посади – 27 осіб.

Про це пишуть Версії з посиланням на “Стик“.

На військову службу за контрактом приймають громадян призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової служби, військовозобов’язаних, а також жінок (обов’язкова письмова згода від командира частини), які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою, віком від 18 до 40 років. У нинішній особливий період можуть бути прийняті на військову службу за контрактом громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі – 60 років для чоловіків, і 50 – років для жінок-військовозобов’язаних.

Для громадян України, які вперше прийняті на військову службу за контрактом, встановлено такі терміни військової служби: рядовий склад – 3 роки; сержантський і старшинський – від 3-х до 5-ти років залежно від згоди сторін.

Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну проходження військової служби. Сьогодні для осіб рядового, сержантського та старшинського складу це від 7 000 до 8 500 грн.

Раз на рік контрактникам надають матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі місячного окладу, а також грошову допомогу на оздоровлення у разі надання щорічної чергової відпустки теж у розмірі місячного грошового забезпечення.

Читайте також  Жінка народила дитину з чотирма ногами і трьома руками

При переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт військовослужбовець отримує грошову допомогу в розмірі 100% місячного грошового забезпечення на себе та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї .

Для контрактників, які проходять військову службу в зоні проведення АТО, встановлено додаткову грошову винагороду від 1 200 до 4 300 грн.

Мешканці Івано-Франківської області, які вступають на військову службу за контрактом, отримують додаткову грошову винагороду згідно рішень місцевих органів влади та самоврядування:

у м. Івано-Франківську – 4 000 грн.

у Верховинському районі – 5 куб. лісу (≈ 5 000 грн.)

у Галицькому районі – 10 000 грн.

у м. Бурштин – 5 000 грн.

у Городенківському районі – 5 000 грн.

м. Коломия та Коломийському районі – від 1 000 до 4 000 грн.

у Снятинському районі – 4 000 грн.

Подібні рішення знаходяться на розгляді і у інших районах області.

Інформація про наявні вакансії є в Івано–Франківському обласному військовому комісаріаті та в районних (міських) військових комісаріатах. Перелік вакантних посад постійно оновлюється на підставі заяв із військових частин.

Наразі найбільш необхідні наступні бойові спеціальності:

рядового та сержантсько-старшинського складу: командири відділень, навідники, стрільці, гранатометники, стрільці-зенітники, розвідники, механіки-водії, водії (багато), командири гармат (навідники), зв’язківці, номери обслуги, техніки, кухарі;

офіцерського складу: командири взводів артилерійських, танкових, механізованих, аеромобільних підрозділів, розвідники, фахівці медичної служби, вертолітники, фахівці забезпечення вертольотів та авіації.

На Вас чекають за адресами:

м. Івано-Франківськ, вул. Довженка 21, Івано-Франківський обласний військовий комісаріат. Телефони: 57- 27-85; 55-55-73; 067-340-68-51.

м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин 20, Івано-Франківський міський військовий комісаріат. Телефони: 75-46-43, 067- 371-01-42.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...