Чому прикарпатцям виставляють рахунки за доставку газу, якщо вони його не використовують

Багато прикарпатців у соцмережах обурюються, чому їм приходять рахунки за доставку (розподіл) газу за квартиру чи будинок де вони тимчасово не живуть.
Варто зауважити, що платіжки приходять з досить значними сумами і люди обурені звідки беруться такі цифри.

Як пояснили Бліц-Інфо в пресслужбі «Івано-Франківськгазу», компанія виставляє рахунки за доставку газу всім клієнтам, за надану технічну можливість в будь-який час використовувати газ для своїх потреб.

“Споживач, помешкання якого підключене до газопроводу, має можливість використовувати газ. Цілодобове забезпечення такої можливості для всіх клієнтів є обов’язком оператора ГРМ («Івано-Франківськгазу») і фінансується за його рахунок: відповідно до договору на розподіл (доставку) газу.

Оператор ГРМ несе витрати на підтримку для клієнта технічної можливості в будь-який час використовувати газ (незалежно від того, чи користується клієнт газом чи ні). Тому рахунки з платою за доставку формують незалежно від поточних обсягів споживання газу: при нульовому споживанні газу плату розраховують виходячи з планових обсягів споживання, як це передбачено ℹ️ додатком 1 Кодексу ГРМ.

У той же час будь-які фактичні обсяги споживання (навіть мінімальні) є підставою для розрахунку платежу за доставку на наступний рік винятково за цим обсягом”, – кажуть в компанії.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...