Втрачені олімпійські надії: українські спортсмени в Ріо, що виступають за інші держави (інфографіка).

Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро багато в чому вже стали розчаруванням для української збірної, адже ми, на жаль, не здобули нагород у багатьох із тих видів спорту, в яких раніше вважалися фаворитами.

rio

Фехтувальниця Ольга Харлан ще у півфіналі втратила шанси на індивідуальну боротьбу за «золото» і в підсумку сталабронзовою призеркою Олімпійських ігор, гімнаст Олег Верняєв у багатоборствівтратив золоту медаль буквально в останній момент, призерка минулої Олімпіади в потрійному стрибку Ольга Саладуха не кваліфікувалася до фіналу, а чоловіча збірна з боксу, що в Лондоні був ледь не коронним видом українців, вилетіла зі змаганьпісля перших же поєдинків.

 

Гіркоту поразок погіршує ще й той факт, що за збірну України не виступають її вихованці, що цілком могли б поборотися за медалі для нашої країни, проте роблять це під чужими прапорами.

21495-1_uk_large

Так, найбільше українських атлетів представляють у Ріо-де-Жанейро Азербайджан: серед 8 спорсменів, що змінили українське громадянство на азербайджанське – чемпіонка Олімпійських Ігор із веслування Ірина Осипенко-Радомська та колишня надія української спортивної гімнастики, чемпіон Юнацьких Олімпійських ігор Олег Степко. За Росію на цій Олімпіаді виступають 4 спортсменів з України, серед яких чемпіонка Європи з волейболу Наталя Гончарова та спортивний гімнаст Микола Куксенков. Троє етнічних українців представляють на змаганнях Ізраїль, двоє – Молдову та по одному – Аргентину, Чехію, Туреччину та Грузію.

РЕКЛАМА:
загрузка...