Потеплішає тільки в травні: синоптик розповів, що навесні морози очікуються навіть вдень

Погода в Україні навесні 2020 року принесе жителям країни чимало сюрпризів – перші два місяці будуть досить холодними, навіть з денними морозами, а в кінці весни прийде суттєве похолодання. Про це розповів народний синоптик Володимир Деркач, передає styler.

За словами синоптика, початок весни буде класичним. Перша декада березня пройде з невеликими опадами, “мінусом” вночі, а вдень в основному буде плюсова температура. Але разом з тим досить високою є ймовірність і денних морозів.
У другій декаді березня буде багато опадів, очікуються також температурні гойдалки, але потім прийде потепління. В кінці березня температура знову знизиться.

Початок квітня буде трохи прохолодним з незначними опадами, прогнозує Володимир Деркач. У другій декаді буде тепліше, а незадовго до Великодня можливі навіть заморозки, але потім почне теплішати.

“Лише третього квітня декада принесе більше опадів, але потепління ще доведеться почекати”, – говорить Деркач.

Травня почнеться з невеликих опадів, але температура почне підвищуватися. На термометрі будуть практично літні показники. Але в середині травня прийдуть дощі, похолодає.

“Останній відрізок травня порадує справжнім теплом, а далі нагадають про себе короткочасні (1-2 дні) дощі. Потім опади візьмуть невелику перерву. Але вже під завісу місяці задощить серйозніше і знизиться температура”, – резюмував синоптик.

 

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...