У Мережу злили подробиці особистого життя Балана. У нього дівчина-красуня

Після чуток про роман з Тіною Кароль Дан Балан відзначив день народження з молодою і прекрасною блондинкою.

Телевізійний роман Тіни Кароль і Дана Балана не обговорював тільки ледачий. Своєю поведінкою тренери шоу “Голос країни” раз у раз підігрівали чутки про своє закулісне особисте життя і кидали на публіці різні натяки. Шанувальники з нетерпінням чекали, коли ж Тіна і Дан об’являть про заручини і зіграють пишне весілля на очах у всієї країни. Та цього не сталося!

Днями в Мережу “злили” подробиці особистого життя молдавського співака. Схоже, ніяка Тіна Кароль Дану Балану не потрібна і у нього давно є кохана.
Так, свій день народження Дан Балан відзначив в компанії друзів і нової дівчини, яка на всіх фото ніжно обіймає музиканта або просто стоїть поруч з ним. Кадри розійшлися по Мережі, як гарячі пиріжки в переході.

«Дві душі, два таланти…», – підписали шанувальники Дана, опублікувавши знімок з новою подружкою співака в фан-акаунті Балана.

В інших акаунтах соціальної мережі Інстаграм з’явилося ще кілька фото, які доводять зміни в особистому житті Дана Балана.

“На всі 100%! Дан задоволений.»,«Від Тіни не залишилося і сліду…»,«За ілюзії розплачуються дійсністю…»,«Сумно на це дивитися. Але пара закохана. Щастя їм у всіх позах»,«які карти? Блін, всього лише танцівниця з команди. Це не його дівчина!!!! Тіна?????? обалдеть, люди в казки вірять. Сходіть на зйомки і подивіться, що ваша Тіна Дану не потрібна. Він на неї навіть не дивиться», – коментують знімки небайдужі українці.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...