Чоловічі знаки Зодіаку, що роблять з жінок рабинь

Астрологи назвали три знака Зодіаку, представники яких серед чоловіків добилися не дуже хороших успіхів в побудові здорових відносин. Деякі пригнічують жінок, ставлячи їх в залежне становище. Якщо не протистояти їм, то можна перетворитися мало не на рабиню.

Про це пише П’ятий канал.

Овен

Чоловіки, народжені з 21 березня по 20 квітня, мають владний характер і часто являють собою зразок мужності в загальноприйнятому сенсі.

Звичка «затикати рот жінці» в сучасному світі вважається ознакою дискримінації та сексизму. Овни ж консервативні і не люблять змінюватися. Вони не потерплять впливу жінки в родині, відводячи їй лише роль покірної дружини.

Терези

Чоловіки, народжені з 24 вересня по 23 жовтня, – протилежність Овнів. Вони м’які, романтичні і дбайливі. Іронія в тому, що саме ці якості заважають їм побудувати здорові відносини.

Такі чоловіки прагнуть врятувати жінку від будь-яких бід. Вони забирають даму собі під крило, а потім лякаються взятої на себе відповідальності. В результаті жінці доводиться постійно переконувати Ваги, що він правильно вчинив, погодившись на відносини.

Козеріг

Чоловіки, народжені з 22 грудня по 20 січня, – найпрацелюбніші серед знаків Зодіаку. З одного боку, з такими завжди є впевненість в завтрашньому дні, а з іншого, на квіти і романтику можна не розраховувати. Козероги просто не розуміють, навіщо витрачати гроші даремно.

Крім того, вони завжди будуть цінувати роботу більше сім’ї. Нерідко такі чоловіки жертвують відносинами заради кар’єрних успіхів. Відповідно, жінці доведеться самій справлятися з усіма труднощами в побуті і сім’ї.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...