Узаконений підкоп під багатоповерхівку на Бельведерській виявився незаконним, – ДАБІ (ФОТО)

Управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради провело позапланову перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності на вулиці Бельведерській, 16. Виявили порушення.

У грудні 2019 року під час проведення позапланової перевірки встановлено, що влаштування додаткового входу зі сторони вулиці Бельведерської у нежитлове приміщення підвального поверху житлового будинку №16 на вулиці Бульведерській без права на виконання будівельних робіт та не відведена належним чином земельна ділянка, чим порушено пункт 1 частини першої статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», йдеться на сайті ДАБІ в Івано-Франківську.

«В 2012 році дозвіл на виконання будівельних робіт видано Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю в Івано-Франківській області. В 2017 році будинок зданий в експлуатацію декларативним методом – шляхом заповнення замовником декларації про готовність об’єкта до експлуатації, однією з вимог для реєстрації даної декларації є заповнення інформації про виданий технічний паспорт за результатами технічної інвентаризації. Під час перевірки, у вказаному технічному паспорті виявлено додатковий вхід зі сторони вулиці Бельведерської. Порядком прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 ( із внесеними змінами) під час реєстрації декларації не передбачено обов’язковий вихід на об’єкт, а тільки у разі необхідності.

В Управління надійшло звернення, коли почалися безпосередні будівельні роботи. Представники управління ДАБК міськвиконкому виходили на перевірку декілька разів, в середину їх ніхто не допустив. Управлінням відправлено запити в Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області, про надання документу про початок виконання робіт, до інженера з технічної інвентаризації, про надання технічного паспорта, до архітектора – за проєкт», – розповів начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Олег Семків.

Читайте також  Рада заборонила перевіряти на кордоні багаж генпрокурора, суддів Верховного суду та членів їхніх сімей

За результатами проведеної позапланової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, державних будівельних норм, стандартів і правил, складено акт, протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності, протокол про адміністративне правопорушення та притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 96 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено штрафні санкції на суму 10 тисяч 200 гривень.

Додамо, що допоки тривала перевірка документації, невідомі особи по-своєму вирішили наявний конфлікт та залили кількома кубами бетону вхід у нежитлове приміщення підвального поверху житлового будинку №16 на вулиці Бульведерській.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...