У Івано-Франківську провели конкурс для школярів з історії України

14 лютого в Університеті Короля Данила відбувся конкурс для школярів з історії України.

Учасниками конкурсу стали діти з різних шкіл міста, області та інших областей, зокрема учні Степанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Роздільнянської районної ради Одеської області.
Кожен хотів продемонструвати свої знання та отримати грант на навчання в Університеті Короля Данила. Адже Фонд отця Івана Луцького забезпечуватиме безкоштовне навчання переможцю конкурсів. Так Університет Короля Данила прагне підтримувати обдаровану молодь, створюючи всі необхідні умови для її творчого зростання і розвитку.
Гостею церемонії нагородження переможців стала Любов Ярославівна Шелемей –проректор з науково-методичної роботи та моніторингу якості освіти івано-франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
З вітальним словом до школярів звернувся проректор з методичної роботи Університету Короля Данила Любомир Ілин. Він зазначив, що тести для конкурсу були складені таким чином, щоб не лише ще раз потренувати старшокласників перед ЗНО, а й познайомити школярів з університетською системою складання екзаменів.
За підсумками тестування, переможцем конкурсу стала Валерія Пирог. Дівчина отримала грант на безкоштовне навчання, подарунки від Університету Короля Данила та грошову винагороду в розмірі 1500 гривень
Друге місце зайняв Арсен Гавадзин, учень 10 класу Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25.
На третьому місці, за результатами тестування, опинилася Софія Басараб. Дівчина навчається у випускному класі Івано-Франківської гімназії та готувалась до конкурсу під керівництвом вчителя Володимира Половського.

«Освіта має бути платною. Скажу більше, освіта Є платною. Просто усі звикли акцентуватися на «держзамовленні», вважаючи його безплатним. Освіта має ціну і ми маємо це розуміти, відходячи від совкового стандарту мислення. Але для талановитих абітурієнтів має бути створено стипендіальні програми, ґранти, здобувати які слід у чесній конкурентній боротьбі. Тому окрема вдячність закладам вищої освіти, які проводять олімпіади чи конкурси, де переможцем стає не потрібне прізвище, а достойний», – наголосив вчитель Української гімназії №1 Володимир Половський.

Читайте також  У Черкасах близько 30 школярів масово втратили свідомість на лінійці, один учень в реанімації

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...