До України з-за кордону за рік переказали майже $12 мільярдів (інфографіка від Нацбанку)

Через системи переказів найбільше коштів надійшло зі США та Ізраїлю.

До України в 2019 році з-за кордону надійшло майже 12 млрд доларів. З України за кордон – 600 млн доларів. Про це повідомили в Національному банку України.

Ці дані включають інформацію про перекази, здійснені через банки, системи переказу коштів, карткові платіжні системи та поштові відділення, а також неформальниі канали. П’ята частина переказів (2,271 млрд доларів) до України надійшла через системи переказу, яких діє 37. 30 із них створені резидентами, сім – нерезидентами: чотири системи з США, по одній – з Грузії, Канади, Азербайджану.Обсяги переказів, що здійснено з-за кордону до України через системи переказу коштів:
зі США – 18%; з Ізраїлю – 14%; з Італії – 9%; із Росії – 7%; із Польщі – 7%; з інших 219 країн – 45%; Обсяги переказів, що здійснено з України за кордон через системи переказу коштів: до Росії – 31%; до Грузії – 11%; до Азербайджану – 6%; до Китаю – 5%; до Узбекистану – 5%; до інших 195 країн – 42%. Найбільші обсяги транскордонних переказів здійснено з використанням систем переказу коштів – резидентів США: 93% – в Україну та 96 % – з України.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...