Шість речей, які чоловікові не варто знати про свою жінку

У кожній жінці повинна залишатися загадка. Тоді представникам сильної статі буде з ними цікаво. Не варто вважати, що це стереотип.

Це істина, яку всі ми повинні розуміти. Є такі речі, які чоловікові знати взагалі не обов’язково.

Процедури краси.

Вашому чоловікові не потрібно знати, як вам вдається виглядати настільки красивою і сексуальною. Нехай для нього це залишиться таємницею.

Неприпустимо залишати після себе пучки волосся або зрізані нігті. Необхідно розуміти, що для жінок ці речі цілком нормальні, а от чоловікові це може здатися дуже неприємним.

Плітки про чоловіка.

Ніколи не варто засмучувати свого партнера, розповідаючи йому, що про нього думають ваші родичі і подруги. Звичайно, ваші близькі люди бажають вам всього найкращого, і саме тому постійно втручаються у ваше життя зі своїми дурними порадами.

Вони висловлюють думку, що у них зовсім ніхто не питає. Постарайтеся зробити так, щоб вся ця інформація пройшла повз ваших вух.

Вартість ваших нарядів і різних дрібничок.

Напевно, кожна жінка розуміє, що сумка за 1000 доларів – це не просто звичайна сумка. Вона забезпечує гарний настрій. Жінка відчуває себе з нею солідної і стильною. Протилежної статі цього не зрозуміти.

Багато чоловіків взагалі не бачать різниці між дорогою брендового сумкою і дешевою підробкою. Тому пояснювати їм те, що ця сумка набагато краще і якісніше підробки, просто безглуздо. Як варіант, можна взагалі не говорити про ціну, так всім буде спокійніше.

Негативні думки про його родичів.

Які б не були у нього родичі, вони завжди будуть для нього найкращими. Адже ми ще з дитинства пам’ятаємо, що для кожної дитини його тато і мама найкращі в світі.

Читайте також  Вчені встановили, в якому віці жінки стають одержимими сексом і з легкістю погоджуються на швидкоплинні зв'язки

Навіть якщо ви насправді їх вважаєте поганими або вони вам відверто не подобаються, то не варто цього показувати. Подібні слова будуть дуже неприємні вашому партнерові.

Жінці можуть не подобається родичі чоловіка, але вона повинна проявляти до них повагу тільки тому, що вони його народили і виростили.

Ваша заначка.
Навіть якщо жінка не працює, у неї все одно повинні бути якісь свої власні кошти. А ось чоловікові про це знати зовсім не обов’язково.

У житті може всяке трапиться. Хто знає, може ця заначка ще не раз вас виручить. А ще, це відмінна можливість зробити приємний сюрприз своїй коханій.

Подробиці про ваше минуле.

Чоловікові зовсім не обов’язково знати всі подробиці про вашу минулому житті. Нехай це залишиться для нього загадкою. Якщо чоловік вас про щось запитує, то можна відповісти.

Однак в подробиці вдаватися не варто. Другій половинці буде дуже неприємно слухати про ваших колишніх чоловіків. Найбільша помилка багатьох дівчат – це порівняння свого чоловіка з колишнім партнером. Для вашого чоловіка це буде образливо, а також подібні розмови можуть спровокувати виникнення конфлікту.

Краще поговорити про щось приємне для вас обох. Адже якщо ви зараз зі своїм партнером, значить він кращий для вас? Не варто постійно занурюватися в спогади про минуле, так можна втратити майбутнє.

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.

Загрузка...


загрузка...