В Італії мерія маленького містечка сподівається заманити нових жителів, купивши їм будинок

В Італії мерія міста Теора сподівається збільшити кількість місцевих жителів. Для цього мерія вигадала програму, за яколю платитиме новим мешканцям міста 150 євро (162 долари) на місяць протягом двох років на оплату оренди будинку або надатсть одноразову суму в 5000 євро (5400 доларів) на покупку будинку

Теора знаходиться в 90 км на схід від Неаполя, повідомляє Depo.ua з посиланням на CNN.

Орендна плата в місті може становити всього 200 євро (216 дол. США) на місяць, а будинок площею 100 кв. метрів можна купити за 30 000 євро (32 385 дол. США).

За програмою, новий мешканець зможе орендувати будинок за 50 євро (54 дол. США) на місяць або купити будинок за 25 000 євро (26 986 дол. США).

Також мерія Теори пропонує новим мешканцям відмовитися від плати за шкільне харчування і місцеві податки. Близько 100 будинків у місті доступні для життя, і всі знаходяться в хорошому стані, причому в деяких з них навіть є меблі.

Мер Теори Стефано Фаріна повідомив, що населення міста скоротилося після землетрусу в 1980 році і не відновилося.

“Дві дитини народжуються у нас щороку проти 20 літніх людей, які вмирають”, – сказав Фаріна і додав, що в Теорі всього 1500 жителів.

Однак є пара умов для людей, які хочуть переїхати в Teoру, щоб скористатися цією пропозицією. Щоб мати на це право, потенційні жителі повинні взяти на себе зобов’язання жити в Теорі не менше трьох років. Також необхідно мати хоча б одну дитину.

Фаріна зазначив, що причина правил полягає в тому, щоб переконати людей дійсно переїхати в місто, а не просто купувати будинки і не жити в них.

Читайте також  Забудьте, що ви отримаєте прощення від Бога, лише через те, що кинете священику 5 гривень

“Я не вірю в продаж порожніх будинків за 1 євро (1,08 долара), це не стимулює людей залишатися в місті”, – сказав він. “Але взяття зобов’язання на проживання і зарахування дітей до місцевої школи, це означає нове життя”.

Люди, зацікавлені в пропозиції Теори, можуть відвідати веб-сайт міста для отримання додаткової інформації та зв’язатися з мерією електронної пошти [email protected]

Теора не єдине італійський місто, яке пропонує додаткові стимули для нових мешканців.

Місто Лока запропонувало виплачувати 9 000 євро (9 724 дол. США) протягом трьох років, тим, хто переїжджає туди. Однак, як і у випадку з Teoрою, нові жителі Лока, яка розташована в північній Італії, вже повинні мати дитину, а їхня зарплата повинна становити не менше 6000 євро (6483 дол. США).

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...