Продають товари окупантів: відомий гіпермаркет закликають перестати продавати продукцію Росії (ФОТО)

В Івано-Франківську на білбордах з’явилися написи “У МЕТРО продаються товари окупанта”.

Про це прозвітував депутат міської ради Олег Капустяк, котрий й замовив ці білборди, пише “Галка”.

“Йшов шостий рік російсько-української війни, а вони купували товари у РОСІЙСЬКИХ компаній, які сплачують податки до РОСІЙСЬКОГО бюджету, з якого закуповується зброя, з якої вбиваються УКРАЇНЦІ НА ДОНБАСІ. “ОРДЛО” спитаєте Ви? Ні! Це – магазин МЕТРО у патріотичному ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ. Поки наші хлопці на Донбасі стримують ворога в т.ч. для того, щоб мережа МЕТРО могла спокійно продавати товари в т.ч. у Івано-Франківську, продавці російських товарів заганяють ножа у спину наших воїнам. Мені цікаво, чи мережа МЕТРО над цим задумувались коли укладали контракти із ТОВ “Проктер енд Гембл – Новомосковськ” (м.Новомосковськ, Тульської області у РОСІЇ), товари якого яскраво красуються на полицях магазину МЕТРО?”, – пише Капустяк.

Також він озвучив, чого очікує громада Івано-Франківська у цій ситуації:
1. Звільнення полиць магазину від товарів країни-агресора-окупанта.
2. Вибачень перед громадою Івано-Франківська (а в першу чергу перед родинами загиблих учасників майдану та бійців АТО/ООС)
3. Надання письмових гарантій громаді міста про НЕпродаж російських товарів до моменту повернення окупантами Криму та Донбасу.

“Сьогодні, у день шостої річниці розстрілу майданівців, мережа МЕТРО втратила мене, як клієнта. Можливо ті десятки тисяч, які я залишив у їхньому магазині не є для великої мережі чимось суттєвим. але ж я не сам! зі мною десятки та сотні однодумців”, – додав Капустяк.

У коментарі до його допису франківці зазначили, що російські товари продають не лише в цьому гіпрмаркеті.

Прокоментували ситуацію і представниця МЕТРО Наталія Сьомкіна:

“METRO AG є міжнародною компанією, яка веде свою діяльність в 34 країнах світу, і дотримується принципів аполітичності, вільного ведення бізнесу та конкурентоспроможності. Компанія METRO забезпечує стабільними робочими місцями з офіційною заробітною платою та відповідними пільгами майже 3000 українців. Ми співпрацюємо з майже 1000 постачальниками, закуповуючи близько 90% продукції українських виробників, дистриб’юторів та імпортерів.

Читайте також  Обов”язкова заміна посвідчення водія: офіційне повідомлення від МВС

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» завжди прислухається до потреб наших клієнтів, надає повну інформацію на ціннику щодо країни походження товару і залишає право за покупцем здійснити свій свідомий вибір щодо придбання товару того чи іншого виробника”, – додала представниця МЕТРО.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...