Кравчук не стримався! Несподівана заява про протести у “Санжарах”, принизили себе перед всім світом

Перший президент України Леонід прокоментував ситуацію з коронавірусними протестами.

Леонід Кравчук підкреслив, що все це відбувалося у день, коли вшановують героїв Революції Гідності і зазначив, що йому соромно за такі дії українців.

Однак, попри це Кравчук наголосив, що у всьому, що відбувалось під час евакуації наших з Китаю, у великій мірі винна влада.

“Політичний бомонд, влада повинні зробити дуже серйозні висновки, адже ми принизили себе перед всім світом”, – зазначив Кравчук.

Перший президент України підкреслив, що влада дуже сильно недопрацювала в плані комунікації і питання не було достатньо освітлене. Людям не пояснили чітко і зрозуміло, як розповсюджується коронавірус, які засоби безпеки є на місці дислокації і які заходи зроблені.

Натомість розповідались непотрібні деталі про те, що літак, який доставив евакуйованих, буде розібрано мало не на молекули.

“Навіщо було описувати непотрібні деталі, які лише нагнали страху на людей? Людям треба говорити висновки, людям треба говорити коротко і не треба розповідати оці технічні деталі. Повірте мені як досвідченому пропагандистові, що люди шукають короткої, ясної, зрозумілої відповіді і коли ці слова промовляє авторитет і професіонал”, – зазначив Кравчук.

Кравчук підкреслив, що зараз час дуже складний, люди дуже збуджені, знервовані корупцією, відсутністю відповідей на найважливіші запитання. І всі такі недолугі дії влади лиш ще більше викликають недовіру, яка й виливається в такі жахливі події.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...