Нагородили переможців першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019

В Івано-Франківську вручили нагороди лауреатам і переможцям першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019 (Ivano-Frankivsk Region Tourism Award (IFTA’2019).

В області відбулась дискусія про стратегічний розвиток туризму. Під час заходу відзначили переможців першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019, інформує “Галка” з посиланням на iftourism.

Лауреатами туристичної премії Івано-Франківської області 2019 року стали:

Марія Гринюк – голова БО «БФ «Автентика Гуцульщини» – за проведену роботу для світового визнання косівської мальованої кераміки об’єктом нематеріальної спадщини ЮНЕСКО.

Оксана Федорович – голова ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» – за популяризацію спадщини як туристичного ресурсу та залучення грантових коштів для розвитку туризму.

Ігор Цепенда – ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – за проєкт відновлення обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський та залучення грантових коштів для розвитку туризму.

Михайло Ковтун – директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» – за розвиток туризму у Дністровському каньйоні та популяризацію екологічного туризму.

Тарас Тустанівський – готельєр, голова ГО «Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини» за розвиток державно-приватного партнерства у сфері туризму та проведення кращого туристичного бізнес-заходу 2019 року.

Іван Гаврон – готельєр, ресторатор, меценат – за популяризацію туризму та культурної спадщини Яремчанщини.

Оксана Клебан – керівник туристичного кластеру «Бойківський колорит» за популяризацію сільського туризму та створення першого туристичного кластеру в області.

Спеціальними переможцями стали:

Іван Бондарев – краєзнавець, гід – за розвиток туристичного краєзнавства і найпопулярнішу екскурсію у рамках VIII сезону безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську.

Володимир Бучко – голова ГО «Еко-Галич» – за розвиток екотуристичної інфраструктури.

Володимир Гергелюк – голова ГО «НАШ ЗАХІД» – за популяризацію туристичної та історико-культурної спадщини Давнього Галича.

Читайте також  До уваги водіїв: на одній із вулиць міста прорвало каналізацію. ФОТО

Андрій Дзвінчук – голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» – за просвітницькі краєзнавчі проєкти та розвиток державно-приватного партнерства у сфері туризму.

Василь Книшук – голова ГО «Територія Карпат» – за розвиток мережі пішохідних туристичних маршрутів у Карпатах.

Яніна Лучейко – голова ГО «Зелене серце Карпат» – за кращу громадську екологічну ініціативу для популяризації сталого туризму.

Василь Фіцак – голова ГО «ІФРФ «Карпатські Стежки» – за волонтерські туристично-краєзнавчі проєкти.

Після нагородження відбулась тригодинна дискусія експертів, на якій обговорили стратегічно важливі питання розвитку туризму.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...