Прем’єр-міністр Італії назвав причину спалаху коронавірусу в країні

Жертвами китайського вірусу в Італії стали сім людей.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте заявив, що “не зовсім належне” управління лікарнею на півночі Італії сприяло поширенню нового коронавірусу в країні.

Таку заяву він зробив 24 лютого, повідомляє CNN.

Управління лікарні було не зовсім належним згідно з протоколами, які рекомендуються в цих випадках (коронавірусу), і це, безумовно, сприяло поширенню”, – сказав Конте.

Однак, прем’єр Італії не назвав, яка саме це лікарня.

Конте додав, що наразі дуже важко передбачити прогрес вірусу, але точно зрозуміло, що спалах коронавірусу і його поширення почалося з лікарні на півночі країни.

Нагадаємо, смертоносний коронавірус із Китаю атакував Італію. Лише за кілька днів в країні зафіксували сім летальних випадків, інфекцію знайшли вже у понад 200 людей, а влада країни почала вводити безпрецендентні заходи безпеки.

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн. Двоє українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров’я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю – COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає – пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

У ВООЗ розповіли, коли чекати на першу вакцину від нового коронавірусу
Перша вакцина від цього типу коронавірусу з’явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Читайте також  Зможуть купити самостійно: в українські аптеки потрапить несподіване. Вже скоро

Всесвітня організація охорони здоров’я за підсумками екстреної наради

ВООЗ оголосила міжнародну надзвичайну ситуацію через коронавірус
оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

уникати контактів з тваринами;
не їсти сире або погано оброблене м’ясо;
уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
регулярно та ретельно мити руки.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...