«Як ви мене зає…ли!»: поляк «розніс» українців через «русскій мір»

Польський адвокат Пшемислав Ліс-Маркєвіч жорстко звернувся до українців, які запросили його читати лекцію в університеті у Любліні через «русскій мір».

Про це він написав на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

«Я в Любліні. Приїхав сюди, бо мене запросили студенти Університету імені Марії Склодовської–Кюрі. На конференцію. «Актуальні питання україністики». Це в Польщі і це польський університет, і польське місто, але викладачі української філології та ті україністи з гуртка – українці. Я буду читати лекцію про фольклор та українську літературну готику», – зазначив він.

І додав: «Після мене буде ще одна цікава стаття: «Исследование русско-украинских культурных связей на примере современных театров: Театр.Док из Москвы и Театр ПостПлей из Киева».

«Українці! Як ви мене зає…ли! Ви мене запрошуєте їхати з Познані до Любліна (1000 км в обидва кінці), аби мені морозити російською мовою про українсько-російські культурні зв’язки на п’ятий рік війни? Які ще культурні зв’язки? Хто нормальний підтримує з окупантом культурний обмін? Це актуальне питання польської україністики? Чого ви приперлися до моєї країни, на польський університет? Чого ви до нас залучаєте «русский мир»? Який внесок має Москва для розвитку української культури? Чи 12.000 трупів і 60.000 покалічених в Україні внаслідок російської агресії то флеш-моб чи художній твір?

Це божевілля. Це задзеркалля. Ви зловживаєте нашою гостинністю, ви зловживаєте нашою до вас довірою. Ідіть ви до біса «со своим исследованием». До свидания», – резюмував адвокат.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...