Надзвичайна ситуація в Україні пов’язана не з коронавірусом, а з не готовністю влади до епідемії – Порошенко

Надзвичайна ситуація в Україні пов’язана не з коронавірусом, а з не готовністю влади до епідемії.

Про це журналістам після засідання Погоджувальної ради заявив п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко. Трансляцію вів “Прямий”.

“Ситуація, яка зараз складається в країні – є надзвичайною. Країна потребує надзвичайних дій. З чим пов’язана надзвичайна ситуація, хочу наголосити, не з епідемією коронавірусу. Тому що, в обставинах надзвичайної ситуації Україні де-факто пощастило. В України було де-факто два місяці для того, щоб дивлячись на розвиток подій не лише в Китаї, але й в Іспанії, в Італії, у Франції й в США, підготуватись до лиха коронавірусу. Підготовка має бути такою, щоб забезпечити країну антисептиками, апаратами штучної вентиляції легень, підготовкою койок в реанімаційних відділеннях, закупити оснащення.

Всі повинні розуміти, що на сьогодні Україна виявилась не готовою. Три місяці було для цього більше ніж достатньо. На сьогодні, як і у 2014 році, зусиллями всіє країни, ми маємо захистити людей. В першу чергу захистити лікарів, які працюють над тим, щоб рятувати життя людей. А лікарі сьогодні не мають ні захисних масок, ні антивірусних окулярів, ні захисних костюмів. І вони з величезним ризиком захворіти самі, рятують людей”, – заявив Порошенко.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...